2737
2739

فکر کنم سایت عطر افشان خوب باشه،خودمم تصمیم دارم بخرم

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفیر و روژا معتبرن حضوری هم خرید کردم هردو عالی❤️

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2731

اینا پیچن؟،یا مغازه؟کدوم شهرن؟

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
اینا پیچن؟،یا مغازه؟کدوم شهرن؟

مغازه ان سفیر میدونم اکثر شهرا شعبه داره اما روژا رو من پالادیوم رفتم نمیدونم شعبه دارن یا نه اما خرید اینترنتی هم دارن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738

سفیر کجاس؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
سفیر کجاس؟؟

من کیش زندگی میکنم نمایندگی اینجا رفتم تهران بزنی نمایندگی هاش میان تو نت🙏

من کیش زندگی میکنم نمایندگی اینجا رفتم تهران بزنی نمایندگی هاش میان تو نت🙏

ممنون

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷

لیلیوم و ریحا پرفیوم دوتا کلاهبردار بزرگ ان . هرگز از اینا خرید نکنید از ریحا عطر خریدم یک ثانیه ماندگاری نداره و روغنیه . داد میزنه فیکم . همه کامنت های پست های اینستاگرام و سایتشون هم همه فیک ان . خودشون می‌نويسن و از این ور اون ور کپی میکنن . برای مثال شما کامنت های موجود در عطر twilly رو با کامنت های سایت عطر افشان مقایسه کنید . بعد پرداخت هزینه متوجه شدم کلاه بردارن خواستم کنسل کنم که ۶ هفت روز کش دادن جواب ندادن و پاسکاری کردن و بعد گفتن ارسال کردیم نمیشه . مبادا از این کلاه بردارا خرید کنید