2733
2734
عنوان

دلموشکست میخام به دخترش پیام بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 60 پست
سلام عزیزم منم الان بهش پیام دادم خودش گوشی نداره در کمال ادب گفتم به دخترش شما که فهمیده هستن لطفا ...

خداروشکر عزیزم شماهم ناراحت نباش فراموش کن . 😘 شما خیلی باشعور هستین که به دخترش توهین نکردین 

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزم شماهم ناراحت نباش فراموش کن . 😘 شما خیلی باشعور هستین که به دخترش توهین نکردین 

فدات بشم عزیزم چشم ❤

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
😑😂😂 این همه کلاس میذارن لامصبا نمیگن ی کلاس جهت یادگیری تیکه ب افراد منفی زندگی بذارن😂

والا به قول مدیری دیگه این زندگی بدرد نمیخوره 😂

2728
اخه به منم گفت. دلم بدجوری شکست بدجوری .میخام با خنده به دختره بگم مامانت اینو بم گفته راجب خواهرت . ...

اگه میخوای یه چیزی بگی بنظرم به خود مادره بگو نه دختره، بگو اینقدر بمن تهمت زدی که دختر کوچیکت سرخود هرزه شد حجابش رو برداشت

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
اگه میخوای یه چیزی بگی بنظرم به خود مادره بگو نه دختره، بگو اینقدر بمن تهمت زدی که دختر کوچیکت سرخود ...

گفتم عزیزم به دختره گفتم اینجوری. من با توحرف میزنم چوم میخام با یه ادم با سواد و امیدوارم قهمیده حرف بزنم .جلوی مادرتو بگیر . عکس پروف خاهرشم دادم گفتم اگه بی حجابی نشونه بد بودن پس خاهرت خیلی بده . تو باذمن گشتی که بد شدی خاهرت با کی گشت . بعد دختره گفت کارای خواهزم به شماها ربطی نداره منم گفتم کارای منم به تو و مادرت و خونوادت هیچ ربطی نداره اگه کارای شما به من ربطی نداره. گفتم مادرت فکر میکنه تو نفهم و بی عقلی که دیگرهن میخان گولت بزنن . در حالی که توخیلی هم عاقلی هر کاری میکنی به من ربطی نداره . تو خواهرت از گل پاک تر . ولی به مادرت بگو دیگه تو زندگی من نظر نده چون شوهرم بفهمه که چی راجبم گفته همه روابط فامیلیو فراموش میگنه درس حسابی بهش میده .دیگه اونم گفت بهذمادرم میگم من خبر نداشتمو فلان . 

اگه میخوای یه چیزی بگی بنظرم به خود مادره بگو نه دختره، بگو اینقدر بمن تهمت زدی که دختر کوچیکت سرخود ...

منم حس میکنم نباید به دختره میگفتم . بعدش گفتم دفعه بعد احترام نمیزارم بیام به توبگم در جا حرمت بزرگتری و فراموش میکنم و بدتریم جوابو میدم .الانم میخام مسیله همینجا تموم بشه دیگ هم از زبون مادرت چیزی راجب اینکه من تورو گول میزدم نشنوم . توخودت مادرتو حالی کن که هیچ وقت نه گفتم فلانی چی بپوش نه گفتم فلانی فلان کارو بکن . به مادرت بگو کارای تو ب6 خودت ربط دار6 و واسه کارای بچه هاش دنبال مقصر نگرده.😕

2738
تف به من اصلا حاصر جواب نیستم . اونم که گفت بهم اصلا هنگ کردم فقط با بغض نگاش کردم.  

حالا تو ب خودت ای جور گفتن ....من ی زن از خدا بیخبر ک نمیشناسمش رفته در مغازه شوهرم کلی دروغ و حرف زشت پشت سرم گفته ک ای قبلا فلان بوده شوهرم باهام سرد شده بود قرص خوردم خودم بکشم چن روز کارم شده بود گریه و نفرین خیلی سخته یکی بهت تهمت بزنه در صورتی ک مثل گل پاک بودی

بین عشق و نفرت ی خط باریک وجود داره ....
گفتم عزیزم به دختره گفتم اینجوری. من با توحرف میزنم چوم میخام با یه ادم با سواد و امیدوارم قهمیده حر ...

خوب گفتی آفرین

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
حالا تو ب خودت ای جور گفتن ....من ی زن از خدا بیخبر ک نمیشناسمش رفته در مغازه شوهرم کلی دروغ و حرف ز ...

دقیقا. خیلی هم پررو بود جلو روم گفت و زد زیر خنده. ینی دفعه اولش نبود دیگه چیزق نگفتم که صاید نگه دیدم خیلی پرروعه. هی میگه . منم اگه دباره ادامه داد شماره مدیرمونو پیدا میکنم اول که روبروشون میکنم بعدم میگه از جفتتون شکایت میکنم .دیشب به همسرمم گفتم گفت اینجوری بگو که بترسن 

بخدا دختر کوچیکشو دوست. دارم .خیلی هم دختر خوبیه. ولی بد مادرش منو داغ کزده باور کنید امروز از ته دل ...

چرا بلاکشون نمیکنی؟ کلا فاصله بگیر علنی تحویلشون نگیر. ی جوری رفتار کن انگار قابلشون نمیدونی این بزرگترین زجره واسه آدمهایی که خودنمایی میکنن

چرا بلاکشون نمیکنی؟ کلا فاصله بگیر علنی تحویلشون نگیر. ی جوری رفتار کن انگار قابلشون نمیدونی این بزر ...

نمیدونی که ازشون متنفرم شماره تازه ازش نداشتم از دوستم گرفتم . گفت که من سالی یبار نمیبینمت که پشتت اینو بگم منم گفتم خداروشکر عزیزم من اصلا مشتاق دیدار شما نیستم. اینقد خاله هام به مادرش با زبون بی زبونی گفتن نیا خونمون کلا نفهمه. با دختر بزرگش که کلا بعد بیرستان قط ارتباطم همه میدونن اصلا ازش خوشم نمیاد . تو دبیرستان خدا شاهده ازش فرار میکردم که نیاد پیشم . خیلی ادمای حسود و بخیلی هستن ینی همه دوستام ازشون زخم خوردن . نمیدونم این مادزه چرا ولم نمیکنه. هرکاری میخام بکنم میره خونه مادربزرگم حتما نظرشو میگه 

دقیقا. خیلی هم پررو بود جلو روم گفت و زد زیر خنده. ینی دفعه اولش نبود دیگه چیزق نگفتم که صاید نگه دی ...

منم گفتم هر کی باشه پیداش میکنم شکایت میکنم 

ولی واگذارش کن ب خدا با همون‌دل شکستت

بین عشق و نفرت ی خط باریک وجود داره ....
فدات بشم عزیزم چشم ❤

خدانکنه گلم

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
2706