2733
2734

سلام خشگلا پدر مادر من از هم جدا شدن😔 تقریبا دو ساله خونه دارم چن باری بابام اومده اینجا یا ما رفتیم ولی ن برای شامو ناهار برای اولین باره میخام دعوتش کنم پیشنهاد ی پذیرایی عالی بدین لطفا از صفر تا صد اصلا نمیدونم چکار کنم خیلی خوشحالم😊 مهمونامم با خودمون سه نفر 9نفریم

99/9/9.... سالگرد ازدواجمونه😍💏👰🤵

قورمه سبزی 

شکم پر

خورش بادمجون 

ماهی 

دوتا از اینا رو با سالاد و ژله و نوشابه و دوغ بزار

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی دوس داره اونو درس کن

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
2738
نمیدونم متاسفانه😓

جوجه کباب و سوپ شیر وخامه عالیه

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴

قرمه سبزی . برنج .  ماست و خیار . زرشک پلو با مرغ . جوجه کباب . مرغ شکم پر . قیمه . فسنجون . مرغ ترش .سالاد الویه . کشک بادمجون . سوپ جو با شیر . ته چین . ماهی شکم پر . قلیه ماهی . میگو . قلیه میگو .

ببین بابات کدوم رو دوست داره درست کن 

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2706