2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

👁

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

آین کارو نکن.روشاش تو نت زیاده.ولی باید تحت نظر استاد باشی.اگه صفه بازبشه یا یهویی بازبشه نابود میشی.چیزایی رو میبینی که بقیه نمیبینن کاریشم نمیتونی بکنی و ممکنه خیلی ازارت بدن جن ها

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2738

یه سری تمرینات فیزیکی و جسمی و یه سری مدیتیشن داره.

ولی بهتر اینه همه چاکراها به حد نرمال باز باشن وگرنه چشم سوم تنهایی ممکنه ادم اذیت بشه.چون ظرفیت وجودی فرد باید کافی باشه.

من همینو میدونم

من همین یه دونه ام!
آین کارو نکن.روشاش تو نت زیاده.ولی باید تحت نظر استاد باشی.اگه صفه بازبشه یا یهویی بازبشه نابود میشی ...

😶😶😶😶😶جن؟

باز بشه چی میشه

یعنی تو پیشونیمون یه چشم دیگه در میاد☠️😶

استاد داره..چیز خاصی هم نیست.چن تا فک و فامیل ما چندین سالع کار میکنن...هیچ چیز خاصی براشون نداشته...حتی یکیش بااستاده دعواش شد..استاد یه جنو فرستاد عروسی خواهرزاده طرف..بابام اینا رفته بودن میگفتن لیوانا صندلیا میرفتن تو هوا و پرت میشدن این،طرف و اون طرف

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706