2733
2734
چی بگم‌☹☹☹ان شالله ک درست میشه

من حتی یه کارشناس بورس فالو کرده بودم خیلی خبره بود امروز دیدم اکانتش نیس خیلی میترسم😐

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبر کن همین

میگن تو وقتی سهام رو داری ضرر وجود نداره

وقتی سهام رو با ضرر بالا فروختی ضرر کردی

البته بستگی به سهم و ... هم داره

.

از اول میگن پول ضروری رو وارد بورس نکنین

برا کسب سود صبر لازمه

با علم وارد بشین 

همیشه هم خطر ریسک و ضرر وجود داشته

آقا
2728
من حتی یه کارشناس بورس فالو کرده بودم خیلی خبره بود امروز دیدم اکانتش نیس خیلی میترسم😐

واقعا🤕من شوهرم از اولش به بورس بدبین بود و من بیچاره خوشبین

بیست چهار میلیون گذاشتم الان شده نوزده میلیون هر روز هم کمتر میشه

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
صبر کن همین میگن تو وقتی سهام رو داری ضرر وجود نداره وقتی سهام رو با ضرر بالا فروختی ضرر کردی الب ...

خب منم الان در حال حاضر ب پولی ک گذاشتم نیاز ندارم ولی خیلی میترسم از دستش بدم حالا زیادم نیس ولی خب با زحمت جمعش کردم😞میگن تا انتخابات امریکا همین طوره درست میگن؟

واقعا🤕من شوهرم از اولش به بورس بدبین بود و من بیچاره خوشبین بیست چهار میلیون گذاشتم الان شده نوزده ...

منم همین طور هنوز شوهرم نمیدونه چقد تو ضررم😂😓

2740
واقعا🤕من شوهرم از اولش به بورس بدبین بود و من بیچاره خوشبین بیست چهار میلیون گذاشتم الان شده نوزده ...

خوبه خب

فقط ۵ میلیون ضرر من فکر کردم نصف پولت رفته

اگه سهامت خوب باشه مشکلی نیست

چند وقته اومدی؟؟؟

این شکست ها درسه

قرار نیست یه چیز همیشه گل و بلبل باشه

چند وقته سهام خریدی؟

قبلا سود هم بوده که رفته باشه؟ چقدر بوده؟

آقا
خوبه خب فقط ۵ میلیون ضرر من فکر کردم نصف پولت رفته اگه سهامت خوب باشه مشکلی نیست چند وقته اومدی؟؟ ...

عاره شد حدود سی تومن

سهام اام بنظر خودم خوبه خب بازار ریزشی بوده مقصر من نبودم ک😅میگی نصف پول خو اینطوری ک داره میاد پایین باور کن نصف هم نمیمونه

سهام هام شستا صبا خودرو خگستر شبندر شپنا فاراک ....از برج سه اومدم

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
دروغه، همش دروغه . . کی گفته تو ضرری؟؟ به شوهرت خواستن دروغ بگن😂😂😂🤣🤣😂  یعنی مال ما ه ...

من از برج چهار اومدم تو بورس خب،سهام بپاس خریدم و شگویا،شگویا شد ۴۱درصد ضرر ولی بپاس خوب بود،حالا بپاس هم داره منفی میشه میترسم اینم مثه شگویا بره تا ۴٠درصد ضرر

عاره شد حدود سی تومن سهام اام بنظر خودم خوبه خب بازار ریزشی بوده مقصر من نبودم ک😅میگی نصف پول خو ا ...

من تو دو هفته از ۳۰ تومن ۳ تومنم رفته مال تو تو ۳ ماه

برو خدا رو شکر کن

.

.

میگم این همه مدت تو بورس بودی چکار میکردی؟؟ اصلا دنبال سهام خوب بودی تا حالا؟؟ اصلا به فیزیک علاقه داشتی؟؟؟

.

.

.

خمحرکه عزیز رو برو بخر حیف که من تو فروش نیستم 😭

از بس ضرر کردم ارزش فروش نداره،  البته صف فروش هم بالای بالایه

هر روز هم ضرر بیشتر

نمیدونم درست میشه یا نه

ان شاءالله خدا خودش کمک کنه 

آقا
من تو دو هفته از ۳۰ تومن ۳ تومنم رفته مال تو تو ۳ ماه برو خدا رو شکر کن . . میگم این همه مدت تو ...

دیگه پول ندارم اضافه کنم حتی جرات ندارم ب شوهرم بگم پول بده میانگین کم کنم😅شما پول خودتونه اختیارش با خودتونه ان شالله همگی پرسود باشیم😊

دیگه پول ندارم اضافه کنم حتی جرات ندارم ب شوهرم بگم پول بده میانگین کم کنم😅شما پول خودتونه اختیارش ...

به من هم گفتن پول بزار میانگین ببر ولی خب چه فایده پول ندارم

فقط خدا کنه به همین پولا نیاز پیدا نکنم که مجبور بشم تو ضرر بفروشمشون

آقا
2706