2737
2734
عنوان

شوووور تررررررررش

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر پسرم انار و نارنگی خیییلی دوستتت.... از هندوانه متنفر بودم و میدیدمش حالم بد میشد...

انار نارنگی دوست ندارم هندونه ام ای مهم نیست

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2731

وای منم همینطور ولی چون نیست داشتم نباید زیاد سردی میخوردم. اوایل بخاطر درد وحشتناک خیلی مراعات میکردم ولی حالم که بهتر شد ترشی زیاد نخوردم ولی سور چرا. وای خیار شور .خونه مادرشوهرم یکی از اشناهاشون دو تا دبه بهشون داده بود. دلت نخواسته باشه ی چیزی بود میرفتم تو اتاق دو تا دوتا میخوردم.‌بعد خواعر شوهرام میگفتن ورم میکنی نخور آنقدر.شوعرمم حساس شده بود میرفتم تو اتاق دنبالم میومد. ی بار با کلی اصرار دوتا گرفتم چنان با اشتها می خوردم برادر شوهر کوچیکم آمد داشت با شوهرم صحبت میکرد یهو گفت نگاه کن قحطی زده رو. از خنده پرید تو گلوم. اسی فک کنم بچه ات پسر باشه 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
وای اره منم میترسم چمبه شم عذاب وجدان میگیرم چیزی میخورم بنظرتون امروز ان تی دارم جنسیت معلوم میشه

هخخخخ مواظب فشار و وزنت باش

2738

اون اوایلم فصل زغال اخته بود وقتی ویارم شروع شده بود میخوردم. بعد گفتن زغال اخته بچه رو سیاه میکنه گذاشتم تو فریزر هنوز دارم بعضی شبا میارم میخورم .

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
وای منم همینطور ولی چون نیست داشتم نباید زیاد سردی میخوردم. اوایل بخاطر درد وحشتناک خیلی مراعات میکر ...

دلمممممم خاص خیارشور خانگی

اون اوایلم فصل زغال اخته بود وقتی ویارم شروع شده بود میخوردم. بعد گفتن زغال اخته بچه رو سیاه میکنه گ ...

بچت چی شد اومد دنیا؟

وای اره منم میترسم چمبه شم عذاب وجدان میگیرم چیزی میخورم بنظرتون امروز ان تی دارم جنسیت معلوم میشه

مال من ان تی گفت دخمله سونو آنومالی تایید کرد

خوش اومدی نازمامان.😊
2706