2737
2739
عنوان

چرا بعضیا انقدر پرتوقعن که اینجوری میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 31 پست
تازه بدتر این ادمایی هستن که خودشون سالی یه بارهم سراغ ادمو نمیگیرن کسی هم گله ای نمیکنه اما همه جار ...

دقیقا 

مارو هیچ کس پاگشا نکرد تو فامیل 

حالا کل فامیل و پر کردن اینا چرا به ما سر نمی زنن 

اخه لعنتیا خجالت بکشید 😀😀😀😀

دقیقا  مارو هیچ کس پاگشا نکرد تو فامیل  حالا کل فامیل و پر کردن اینا چرا به ما سر نمی زن ...

اخ نگو مادرشوهرم مارو هیچ وقت دعوت نکرد .خواهرشوهرم بعد از من عروس شد حالا خانوم تو قیافه بود کهچرا من بعد از عروسیش دعوتش نکردم.موندم اینا انصاف هم دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا عین خانواده شوهر من...خودشون ماه ب ماه زنگ نمیرنن ولی توقع دارن هر روز بهشون زنک بزنی

خانواده شوهر منم همینن هر اتفاقی افتاده یه زنگ نزدن منم مهم نیست برام ولی از این میسوزم که خودشون انتظار احترام دارن الان جاریم تصادف کرد من زنگ نزدم همشون دماغشون باد کرده 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
تازه شوهر بدبخت منم برا احوال پرسی نمیخوان برا انجام کارای داماداشون میخوان دلم براش میسوزه

دفیقا پدرشوهرم بعداز۱ماه زنگ زده ب شوهرم که بره باغشون ابیاری کنه😤😤😤همش برا حمالی زنگش میزنن خاک توسرشون ازشون خیلییییی بدم میاد 

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2731
دفیقا پدرشوهرم بعداز۱ماه زنگ زده ب شوهرم که بره باغشون ابیاری کنه😤😤😤همش برا حمالی زنگش میزنن خاک ...

اگه برا پدرو مادرش میخواست کار کنه ادم زورش نمیاد من از این میسوزم میگن هرماه بیاد خدمت دامادا بکنه 

خانواده شوهر منم همینن هر اتفاقی افتاده یه زنگ نزدن منم مهم نیست برام ولی از این میسوزم که خودشون ان ...

خوبشون کردی برن گمشن...والا بخدا منم۱ماهه زنگ نزدن حالمونو بپرسن شهر غریب متنفرم ازشون 

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
اگه برا پدرو مادرش میخواست کار کنه ادم زورش نمیاد من از این میسوزم میگن هرماه بیاد خدمت دامادا بکنه& ...

چرا من برا اونام زورم میاد اخه هیچی از محصولات باغشون ب ما نمیدن پارسال ما رفتیم یه درخت گردو داشتن تهش۸۰تا گردو مونده بود کندیم برا خودون وای بدونی چیکار کردن حتی پسر جاریم۴سالشه بمن میکف چرا رفتین گردوهارو کندید😬😬😬 ولی برا حاریم اینا میدن

خوبشون کردی برن گمشن...والا بخدا منم۱ماهه زنگ نزدن حالمونو بپرسن شهر غریب متنفرم ازشون 

ببین من دخترم از طبقه دوم افتاد بخدا غریبه هایی که تو بیمارستان بودن دلش به حال زجه هایی که میزدم میسوخت پشت در ای سی یو یا پسرمم عمل کردم زنگ نزدن هیچکدوم حالشون رو بپرسن من انتظار نداشتم بیان عیادت ولی حداقل یه زنگ یا یه پیام رو میتونستن بزنن یا هر دو تا بچه هام دنیا اومدن بازم دیدنی نیومدن یه پیام تبریک نفرستادن منم الان هر چی میشه نه حالشون رو میپرسم و نه تبریک میگم حتی عیدا هم تبریک سال نو نمیگم با هیچکدومشون حرف نمیزنم جواب زنگاشونم نمیدم به شوهرمم گفتن بهشون بگه انقد زنگ نزنن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
ببین من دخترم از طبقه دوم افتاد بخدا غریبه هایی که تو بیمارستان بودن دلش به حال زجه هایی که میزدم می ...

خولشون میکنی خلایق هرچی لایق..‌‌.چجوری انق سنگ دلن بعضیا

بدبختی ماهم همین فرق گذاشتناست

ولشون کن ببین اونا چ گلی ب سرشون میزنن...منکه دیگه قیدشونو زدم 

خولشون میکنی خلایق هرچی لایق..‌‌.چجوری انق سنگ دلن بعضیا

نمیدونم منم گفتم نه حق دارن زنگ بزنن و نه حق دارن بیان خونم از همه جا هم بلاکشون کردم برن گمشن 

نمیدونم منم گفتم نه حق دارن زنگ بزنن و نه حق دارن بیان خونم از همه جا هم بلاکشون کردم برن گمشن 

خوب کردی منم دارم کنارشون خونه میسازم از الان رو نمیدم ک فردا رفتم خونه خودم نیان اونجا

2706