2733
2739
عنوان

کسی اینجا معلم ورزش هس؟؟؟؟

205 بازدید | 6 پست

ورزش تو این روزا ک مدارس بازن برگزار میشه تواموزشگاهتون یا چی؟؟ 

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

من دانش اموزم

زنگای ورزش میاد جلو دورین ورزش مکنه منم میخابم😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
من دانش اموزم زنگای ورزش میاد جلو دورین ورزش مکنه منم میخابم 😂😂

وای😁😁😁😁

شماها هم سوژه پیدا کردینا😁

نه من حضوری رو میگم 

چکار میکنن مدارس

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای😁😁😁😁 شماها هم سوژه پیدا کردینا😁 نه من حضوری رو میگم  چکار میکنن مدارس

بخدا اینقدر دلم براش میسوزه اونجا خودشو پاره میکنه😂😂😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728

سلام من تو ی تاپیک پست شما رو دیدم شما ازدواج کردید؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡