2733
2734
عنوان

امروز...

292 بازدید | 26 پست

خط خودم از مجردی تا الان یه ایرانسل بوده یه خط همراه اول همسرم برام جدید خریده ک به اسم خودم باشه بتونم توقرعه کشی ماشین ثبت نام کنم

امروز وقتی خاستم ب مامانم زنگ بزنم خطم شارژ کردم با اپ

یه صلوات برا حاجت دلم مهمونم کنید

منم مجدد خط خودم شارژ کردم و روی اون شماره ای ک اشتباه شارژ فرستادم یه پیامک عذر خواهی دادم 

و اسکرین شارر رو فرستادم روی واتساپش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم مجدد خط خودم شارژ کردم و روی اون شماره ای ک اشتباه شارژ فرستادم یه پیامک عذر خواهی دادم  و ...

نگفتی برات برگردونه؟ اگر تا هزار تومن باشه با خط به خط میتونه بفرسته به شماره شما

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

منم گفتم ولش کن کسی ک ایقد شعور نداره ک اشتباه شده الکی خودم درگیر جواب دادن ب یه پسرکم سن نکنم فردا پیله بشه مجبورم خطم خاموش کنم

نگفتی برات برگردونه؟ اگر تا هزار تومن باشه با خط به خط میتونه بفرسته به شماره شما

بهم پیام واتساپ داده شب شارژت پس میدم فک کنم میخاد مزاحم بشه و شب اذیتم کنه

هزار تومن چیه ۱۰ تومن شارزش کردم

2738
بهم پیام واتساپ داده شب شارژت پس میدم فک کنم میخاد مزاحم بشه و شب اذیتم کنه هزار تومن چیه ۱۰ تومن ش ...

اگر شماره کارت خواست که پس بفرسته، شماره کارت همسرتو بده.

نه بابا شاید هم واقعا بخواد بفرسته

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ن مزاحم نمیشه برا منم عین تو اتفاق افتاد و پس داد

اخه این اقا از پروفایلش معلومه کم سن فک کرده من عاشق چشم ابروش شدم شارژ فرستادم براش

اگر شماره کارت خواست که پس بفرسته، شماره کارت همسرتو بده. نه بابا شاید هم واقعا بخواد بفرسته

اخه شماره کارت رو مینوست باواتساپ و پیامک هم بخاد نه هی زنگ بزنه بعدم بگه شب برات میفرستم من همش نگرانم شب بخاد حرفای مفت بزنه و عکسی چیز بدی بفرسته

2706