2752
2734
عنوان

حتما دمای بدن تا پریود باید بالا باشه تا باردار باشی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 31 پست
من که حس لزر داشتم همش دستو پاهام یخ بود  

راست میگی؟؟چقدر ب پریودت مونده بود.من روز 25 حس شدید پریودی گرفتم ولی دیگه الان فقط یخرده کمر درد دارم و حس سرما

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو روز دیگه موعدمه کاش نشم ماهای قبل هی دنبال علایم بودم این ماه دیگه نمیخوام بهش فکر کنم البته یکم فکر میکنم. صلوات فرستادم عزیزم انشالله مامان شدی

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤
عزیزم معذرت میخوام اگه ناراحت شدی قصدم ناراحت کردنت نبود

اشکال نداره عزیزم.امیدوارم هیچ وقت حال یکی مثل منو نفهمی که در اوج ناامیدی دنبال یه علامت برای امیدواری میگرده.

در کل این سایت برای همینه دیگه ،یه دورهمی زنونه س هرچی بخوایم بگیم😉

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏
2731
منم دو روز دیگه موعدمه کاش نشم ماهای قبل هی دنبال علایم بودم این ماه دیگه نمیخوام بهش فکر کنم البته ...

ایشالا باردار باشی

چند وقته اقدام کردی

سه ساله ،همه راهها رو رفتم تا الان خدا برام نخواسته

هر دو سالمید. چند سالته

اره مشکلی نداریم ولی نمیشه.

انشالله که زود جواب بگیری. کاش بری مراکز ناباروری قشنگ تحت درمان باشی آی وی اف کن.

رفتم نتیجه نگرفتم

ای خدا برات دعا میکنم نا امید نباش. استرس هم نداشته باش ❤❤

مرسی عزیزم نه دیگه من از استرس گذشتم .الان دیگه فقط خسته م

مرسی عزیزم نه دیگه من از استرس گذشتم .الان دیگه فقط خسته م

آره منم الان ۶ ماهه اقدامم از این رابطه یه روز در میون خسته شدم به خدا درکت میکنم. سنمم بالاس خیلی خستم منم

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤