2733
2734

برخلاف ماههای پیش که دمای بدنم بالا میموند همش احساس تب داشتم،الان دو روز ب پریم مونده،دمای بدنم پایینه یهو احساس لرز شدید بهم دست داد.

کسی نبوده باردار باشه و احساس داغی نکرده باشه؟سرما و لرز ،فقط نشونه پریوده؟😕

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏

انشاالله به حق امام حسین بارداری

هر چقدر گذشته ها بد بوده ولی....  باز نیست مثل ما توی این محدوده....                   همه چیزو واسه اینکه دلت کنار دلم باشه من ساختم...    کی گفته اونایی که مال همن اونایی که عاشقن باختن؟!........                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخدا یه سوالایی میپرسینا

مرسی از جوابت 

هم شمایی که طعم مادری رو چشیدی ،هم شمایی که مثل من منتظری و طعم انتظارو چشیدی،برای مادر شدن من و همه منتظرا میشه صلوات بفرستی؟🙏
2740
يعنى قبل از پرى بدنت داغ ميشد؟

اره البته داروهای هورمونی میخوردم این ماه فقط دوفاستون خوردم ،ده روز پیش شدیدا داغ شدم ولی الان سردمه

خواهش میکنم😂

رفتم تاپیکاتو دیدم ،چه سوالای مهم و ب درد بخوری پرسبدی حق داشتی از سوالای من تعجب کنی🤗

من که حس لزر داشتم همش دستو پاهام یخ بود 

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
رفتم تاپیکاتو دیدم ،چه سوالای مهم و ب درد بخوری پرسبدی حق داشتی از سوالای من تعجب کنی🤗

اره عزیز سولام راجب بچم بود معلومه که برام مهمه بعدشم من منظورمه این سوال شما ربطی به بارداری نداره برا همین گفتم 

2706