2737
2734
عنوان

چه رشته ای بنظرتون خوبه؟

273 بازدید | 32 پست

سلام من کلاس نهمم امسال باید انتخاب رشته کنم اما خیلی گیر کردم معدلم هم19/97هست دلم میخواد برم رشته هنر اما دلم میخواد رشته ریاضی هم برم اما خیلیا میگن ریاضی سخته من اصلا دوست ندارم پشت کنکور بمونم به نظر خودم برم رشته ریاضی اگر سخت بود کنکور هنر بدم اما اول خواستم کمکم کنین

بستگی به استعداد و علاقت داره برو پیش مشاور

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ریاضی که الان بازار کار نداره داشته باشه هم بیشتر واسه پسرا کار میگیرن ببین تو پی علاقه داری و میدونی موفق میشی با توجه به روحیاتت کاری به بقیه نداشته باش اینده خودته پشت کنکور نمیمونی یخونی رتبه خوبیم میاری ببین استعداده ات عطش و علاقت به چیه یکم تحقیق کن راجبه رشته ها تا بدونی به چی علاقه داری درضمن به شغلی که دوست داری داشته باشی دراینده و استعدادشا داری فک کن تا بفهمی چه رشته ای بری  پیشه  مشاوره ی خوب  برو کمکت میکنه 

❤❤❤❤

عزیزم.من رشتم ریاضی بود امسال سال دومم بود کنکور دادم رشته ی سختیه برای خانم بازار کار نداره از امسال میخوام.انسانی بخونم که برم فرهنگیان 

اگه به مهندسی علاقه داری و میتونی درسای سخت ریاضیو بخونی برو

توکل به خدا🥰
2738

منم معدلم اون موقع 19.90 بود رفتم ریاضی اما عاشق هنر بودم همه گفتن درست خوبه برو ریاضی... ریاضیم 20 بود

الان میفهمم چطوری زندگی و استعدادم تو هنر رو سوخت کردم...فوق لیسانس مهندسی دارم ولی اصلا علاقه خاصی به سر کار رفتن تو رشتم ندارم و دنبال کار های هنری ام...

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
چه مهندسی خوندید بازار کارش چطوره

کارشناسی مهندسی عمران عمران....ارشد عمران سازه

بازار کارش خوب نیست ولی بد هم نیست پیدا میشه کار... اما نسبت به سختی کار حقوق خوبی نمیدن به ما تازه فارق التحصیل ها...با این سختی که ما کشیدیم برا درس ها باید حداقل درآمد بالای 5 تومن رو داشته باشیم ولی باور میکنی بیشتر شرکت های خصرصی میگن حقوق اداره کار با بیمه و مزایا که رو هم نهااااایت بشه نزدیک 3 تومن... نهاااایت

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
منم معدلم اون موقع 19.90 بود رفتم ریاضی اما عاشق هنر بودم همه گفتن درست خوبه برو ریاضی... ریاضیم 20 ...

اره منم از همینش میترسم اخه هنرو خیلی دوست دارم

نمونه و تیزهوشان ریاضی شهرتون شرکت کن اگ تونستی بین بچه های شهر خودت جلو بیفتی قبول بشی احتمالش هست ...

دلم میخواد اما میگن بازار کار خوب نیست یعنی کلا واسه پسراست

اره منم از همینش میترسم اخه هنرو خیلی دوست دارم

برو هنر دانشگاه هم هنر بخون

حتی اگه کار پیدا نکردی حداقل چیزی که علاقه داشتی خوندی و حس شکست بهت دست نمیده

تازه رشته های هنری میتونی اموزش بدی حتی تو خونه...و خودت اموزشگاه بزنی...استاد نقاشی من مهندسی صنایع خونده بود ولی عاشق هنر بود و مدرک گرفت و آموزشگاه زد و کلا مهندسی رو گذاشت کنار

2706