2737
2734

یه هفته پیش سرم یه تیر میکشید خوب میشد

پاهام و کمرم درد گرفته بودن

دلمم درد میکرد

الان که سه روزه دیر شده 

بی بی زدم منفی

پا میشم راه برم علائم پریود دارم

زیر دلم درد میکنه پاهامو کمرم آزده اس خستم

اشکم لب مشکه

هر چی علائم بارداری میخونم میبینم دارم الان نمیدونم این حالم از پریوده یا از حاملگی.این ماه رابطه مشکوک داشتیم الانم دیر شده دارم سکته میکنم

اما پس بی بی منفی چی میگه؟

پس چرا پریود نمیشم؟؟؟

پول ندارم برم زعفرون بخرم بخورم استرس نکشم انقد😒

عقدم

اگ بیبیت میگ منفیه، منفیه

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برا بعضی ها بی بی نشون نمیده  فردا و اینا برو ازمایش خیالت راحت شه

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2731
عزیزم قرص اورژانسی میخوردی  کی میگه زعفرون صددرصد باعث سقط میشه ؟؟

دکتر من سر پسرم بهم تو هفته های اول گف مصرف زیادش باعث سقط میشه.... فست فود منع کرد

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
مگه شوهر نداری. زنگ بزن بیاد ببرتت دکتر یه ازمایش بنویسه. این همه استرس برای چیه؟ بعد زعفرون معجزه ...

دارم اما اون دوس داره بچه باشه

منم حوصله آزمایشگاه ندارم

تو هفته های اول پنج گرم تو ی روز دم کنی بحوری کم کم پریود میشی

2738
دکتر من سر پسرم بهم تو هفته های اول گف مصرف زیادش باعث سقط میشه.... فست فود منع کرد

آره ولی حتمی هم نیست من خالم اومد سقط کنه روزی ی لیوان بزرگ و فوق العاده غلیظ میخورد هیچ اتفاقی نیفتاد

دارم اما اون دوس داره بچه باشه منم حوصله آزمایشگاه ندارم تو هفته های اول پنج گرم تو ی روز دم کنی ب ...

پول نمیده به تو که پول تو جیبی داشته باشی بعد ازت بچه میخواد؟ 

کاش الان یه نی نی تو شکم من بود. کاش الان اون شربت زعفرونی که خوردم را میدادم به تو ...😔😔😔😔😭😭😭😭کارای دنیا را میبینی خواهر.

من بچمو از دست دادم دارم هر روز زار میزنم از گریه. تو دنیال زعفرون میگردی که بخوری اگه بچه هست بیفته

پول نمیده به تو که پول تو جیبی داشته باشی بعد ازت بچه میخواد؟  کاش الان یه نی نی تو شکم من بود ...

انشاءالله بچه دارم میشی عزیزم به حق پنج تن🌸⁦❤️⁩

فقط دعا کن منم ازین مخمصه نجات پیدا کنم گرفتار بد آدمی شدم😭

2706