2737
2739
عنوان

ناهار چی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 94 پست
سلام عزیزم خوبی؟ رژیم چی کار کردی؟؟

سلام عزیزم تو تاپیک بامداد جون همدیگه رو دیدیم؟ 🙈 ببخشید من حافظه م داغونه 

والا فعلا که مریض شدم نمیدونم چمه مشکوکم به کرونا

کالری شماری نمیکنم ولی در کل زیاد چیزی میل ندارم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره منم شنیدم ولی ما شمالیها بیشتر با ترشی اینا میخوریم یا با ماست دوغ کلا همه چی میاریم تو سفره. یه ...

من همیشه ماهی را با زیتون میخورم بعدش هم خرما میخورم

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
سلام عزیزم تو تاپیک بامداد جون همدیگه رو دیدیم؟ 🙈 ببخشید من حافظه م داغونه  والا فعلا که مریض ...

آخی امیدوارم زودتر خوب بشی عزیزم🌸❤ نه گلم تو تاپیک رژیم جنرال موتور بود اگه یادت باشه که قرار بود یه هفته باهم بگیریم. منم الان یه هفته ای هست کالری شماری شروع کردم ببینم چی میشه.

آبی دریا، قدغن... شوق تماشا، قدغن... رقص دو ماهی، قدغن... باهم و تنها، قدغن... 💜شروع ۷۴🏃‍♀️...  وزن فعلی ۷۱/۲۰۰💪...  هدف👈۶۲😃  ایده آلم 👈۵۸😍💫
2728
آخی امیدوارم زودتر خوب بشی عزیزم🌸❤ نه گلم تو تاپیک رژیم جنرال موتور بود اگه یادت باشه که قرار بود ی ...

خیلی ممنون گلم

اوکییییی عزیزممممم

ان شاءالله موفق باشییییییی

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........