2733
2739
عنوان

😢😔بیاین

145 بازدید | 10 پست

سلام

نمیدونم چرا چند روزه دوس ندارم کنار شوهرم باشم،دلم نمیخواد ببینمش باهاش حرف بزنم...

حتی دوس ندارم دستشو بگیرم یا کنارش بنشینم

همش حس میکنم داره خیانت میکنه

کلا تو خودمم و یه کلمه ام حرف نمیزنم

اونم بدتر کرده تو حالت قهره اصلا درکم نمیکنه...

با اینکه بهش گفتم حالم خوب نیس همش دوس دارم گریه کنم

همینکه نمیفهمم چمه خیلی وضعیتمو خراب تر کرده😢

یه چن روزی سایت نیا  عوارض این سایته

دقیقااااا

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چن روزی سایت نیا  عوارض این سایته

کلا چند روزی نبودم

اما حالم هی داره بدتر میشه

شوهرم قبلا خیلی خیلی اهل رفیق بازی و خیانت بود

اما الان گذاشته کنار

این چند روز همش حس میکنم داره یه کاری میکنه بازم😔

2728
کلا چند روزی نبودم اما حالم هی داره بدتر میشه شوهرم قبلا خیلی خیلی اهل رفیق بازی و خیانت بود اما ...

خب ازش بپرس 

اینطوری ک حالت بدتره 

ب نظرم باهاش خوش باش 

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
بنظرت راستشو میگه؟ نمیتونم اصن دست خودم نیست...حتی حس میکنم دوسش ندارم دارم تحمل میکنمش

چون بهش شک داری اینطوریه 

اره راستشو میگ 

و سعی کن شک نکنی و با تمام وجود بخواییش اونموقع ک میفهمی عاشقشی

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  
2738
من یک هفته تعلیق شدم  باور کن با نامزدم مث دوتا مرع عشق شدیم باز از چند روز پیش که امدم ازش ب ...

عزیزم❤

بخدا بخاطر کاراییه که خودش قبلا کرده

الان خیلی سختمه بهش اعتماد کنم

خیلی دارم عذاب میکشم

😔😔😔😔 خیلی دارم عذاب میکشم هر شب خواب میبینم که با یکیه

عزیزم 

این فکرا الکیه 

ب خودت عذاب نده