2733
2734
عنوان

حاملگی سریع بعد سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 4661 بازدید | 28 پست
در هر صورت یه مشکل داشتی که سقط شد ممکنه هم دوباره سقط بشه پس برو پیگیر سقطتت شو ببین بقایاش ددفع شد ...

اگه الان باردار شده باشم چی.ایندفعه میرم دکتر خیلی خوب مواظبت میکنم دفعه قبل اصلا احتیاط نکردم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه الان باردار شده باشم چی.ایندفعه میرم دکتر خیلی خوب مواظبت میکنم دفعه قبل اصلا احتیاط نکردم 

بصبر این ماه دیگ اقدام نکن ببین همون چند بار ک اقدام داشتی چیمیشه اگ نشد که تا س ماه اقدام نداشته باش تا رحمت سالم بشه.به خودت اسیب نزن.

🥰🤱🏻
2728
شوهرم میگه نمیخاد تست بزنی دفعه قبل انقد اهمیت دادی افتاد ایندفعه میگه بعد دوماه تست بزن 😕😕

دومااااااه. حداقل یه هفته بعد تاخیر حتما تست بده و برو دکتر تا دارو تقویتی بهت بده. اگه ان شالله باردار باشی خب از ماه اول باید به خودت برسی تا نی نی جیگری بدنیا بیاری

2738
واااااااای مبااااااااااااارکه عزیزم. دقیق چند روز بعد از تاخیرت بود/برو ازمایش بتات رو بهمون بگو چند ...

ممنون عزیزم  امروز سومین روز تاخیر هسم دیروز و امروز تست زدم مثبت بود ولی الان نمیخام آز بدم حداقل یه دو هفته دیگه میرم میدم 😍😍😍