2737
2734

اول شهر خودم پزیرش زنو زدم حالا میتونم از شهرستانای شهر خودمم بزنم؟مثلا نوشته الویت با فلان شهره ولی اون شهر از شهرستانای ما محسبوب میشه میتونم اونارم بزنم یا فقط مرکز شهر که توش میشینمو مجازم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اهل کجایی؟ شدن که میشه ولی خب فقط مثلا اگر رتبه ی شما 5000 باشه رتبه اون کسی که تو شهرستان باشه این حول و هوش باشه اینجا الویت با اونه

ما درد خویش را به خدا هم نگفته ایم                          تا نشکنیم پیش کسی حرمت شما...🦋
2738
اهل کجایی؟ شدن که میشه ولی خب فقط مثلا اگر رتبه ی شما 5000 باشه رتبه اون کسی که تو شهرستان باشه این ...

تو مصاحبه قبول میشم چون ترارم بالاس و میتونم پیراپزشکیارا هم بخونم فقط میترسم الکی بزنم لیستمو شلوغ کنم بعد اونا اصلا پردازش نکنن منو

شانسی دارم یا الکیه نمیخوام لیستم الکی پر بشه 

چرا عزیزم شانس داری داری

ما پارسال از شهرمون ۱۰۰ رفتن فرهنگیان که سهمیه جاهای دیگه رو برداشتن فقط باید از دانش اموزای خود اون شهرا بهتر باشی یا دانش اموزای اون شهر فرهنگیان رو انتخاب نکنن که ظرفیت داشته باشن

چرا عزیزم شانس داری داری ما پارسال از شهرمون ۱۰۰ رفتن فرهنگیان که سهمیه جاهای دیگه رو برداشتن فقط ب ...

درسته پس الان شهرستانای اطرافمو بچینم ولی شهر خودم الویت باشه درسته؟

2706