2737
2739
عنوان

بنظرتون باشوهر عقده ای چکار کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 36 پست
اون روز انق میخندید هی میگف مامانت باباتو میزنه فلان میگنن توخونتون مامانت ک اصلا ادب نداره اونم تور ...

بگو تا صبح بشین بگو برام مهم نیست چی میگی بگو انقدر گفتی دیگه فایده نداره 

خدایا شکرت 🌷
مثلا گفتش میخام ماشینمو بفروشم طلا بخرم اتفاقی شنید ک مامانم گف چ خره الان کینه کرده ول نمیکنه

خب منم باشم بدم میاد بعدم چه دلیلی داره مادرتون بفهمه که شما میخوان چیکار کنید

خدایا شکر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت بودی مادرشوهرت و ول میکردی 😁😁

خب اونم قبل خاستکاری میگفت مگه زنی ابرو برداشتی منم جوابشو دادم گفتم پسرتون مگ زنه ابرو برداشته اومده خاستگاری

اون روز انق میخندید هی میگف مامانت باباتو میزنه فلان میگنن توخونتون مامانت ک اصلا ادب نداره اونم تور ...

چه بیشعور چقد توهین کرده به مامانت

خوب خره که میخواد ماشینو بفروشه! بعدشم مامانت جلوش نگفته و در شمن‌سنش هم‌بالاتره باید احترام‌بذاره

2728
چه بیشعور چقد توهین کرده به مامانت خوب خره که میخواد ماشینو بفروشه! بعدشم مامانت جلوش نگفته و در شم ...

نمیزاره چون عقده ای و کینه ایه فلانی فلان حرفو زد دیگ بدم میاد ازش منطقش اینه

خب اونم قبل خاستکاری میگفت مگه زنی ابرو برداشتی منم جوابشو دادم گفتم پسرتون مگ زنه ابرو برداشته اومد ...

خب دیگه شما هم عین همسرت رفتار کردی هر کسی رفتار بدی ببینه جواب میده 😁

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740
خیلی ‌کصافتع خب من چکار کنم واقعا گفته ک گفته اصلاخوب گفته لوس

وقتی داره تیکه میندازه بهت یه هدفون بذار تو گوشت آهنگ بذار قر بده 

تضمینی امتحان کن دیگه بهت تیکه نمیندازه 

خدایا شکرت 🌷
وقتی داره تیکه میندازه بهت یه هدفون بذار تو گوشت آهنگ بذار قر بده  تضمینی امتحان کن دیگه بهت ت ...

کلا عنه خدایسش ازاولم همین بود یروز عالیه عالی یروزم‌عننننننننننن

خب میخاس نشنوه مامان من مدل حرف زدنش اینه

عزیزم شما مادرته میتونی با این مدل حرف زدن کنار بیای ولی شوهرت به هر حال از یه خانواده دیگه اومده و نمیتونه تحمل کنه این مدل حرف زدنو. خودتو بذار جای شوهرت اگه مادر شوهرت درباره شما این حرفو میزد ناراحت نمی شدی؟؟؟؟ شما باید یه جوری باسیاست از دلش دربیاری نه اینکه تاپیک بزنی و همه تقصیرارو بندازی گردن شوهرت. 

مثلا گفتش میخام ماشینمو بفروشم طلا بخرم اتفاقی شنید ک مامانم گف چ خره الان کینه کرده ول نمیکنه

چه فد زشتتتتتت!!توقع داری ناراحت نشه؟شما باید از مامانت ناراحت بشی و ..واقعا جای تاسف داره حرفاتون,تازه طلبکارم هستید؟؟

کلا عنه خدایسش ازاولم همین بود یروز عالیه عالی یروزم‌عننننننننننن

واقعا متاسفم مثه اینکه همسرتونه ویه عمر میخوای باهاش زندگی کنی بهتره روی افکارت یکم تجدید نظر کنی

خدایا شکر❤