2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوشگله

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2731

خانوما برای دستبند میخام اویز بخرم..مثلا یه قلب یا ستاره یادحروف انگلیسی کوچولو...چندمیشه قیمتش؟؟

خدایاشکرت بابت همه چیز......انچه دلم خواست نه ان میشود.هرانچه خداخواست ان میشود
اره بهترازپول نگهداشتنه

آره همین کارو میکنم‌تا الان هرچی پول برای کادو براش آوردن دادم براش طلا ولی شوهرم میگه حساب بانکی براش درست کن

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2738

از پارسال یعنی چند ماهه پیش تا الان خیلی سود روش بوده

پول ارزش نداره من بیست تومان داشتم رفتم ده روز پیش پنج تت ربع و یدونه پارسیان خریدم ربعم و 3800 خریدم الان شدا4200 

حتی اگه ازم4050هم بخرن ربع و من۱۲۵۰سود کردم 

درصورتی که توبانک میذاشتم چون وسط ماه مبذاستم سودی تعلق نمیگرفت آخر مهر تعلق میگرفت که اونم خیلی  بدن300

الان برم سکه فروشی چی بگم بلدنیستم

طلا فروشی برو دارن بگو سکه پارسیان به اندازه 800 تومن میخام 

دیگه خودش برات میاره وزنای مختلف داره من 800 سوت گرفتم شد  830 طلا گرمی 1 تومن بود برای پس انداز خیلی خوبه 

هفته پیشم رفتم فروختم لازم داشتم فروختم 1 میلیون و 50

عشق فقط(پیتزا) 💜
مبارکه

قوربونت عزیزم ولی باباش کمی بی فکره ولی من هرچی براش جمع میکنم میدم طلا میگم آیندش به دردش میخوره گردنبندشو نیت کردم ببندم گردن عروسم😍

2706