2733
2739
عنوان

تشخیص بارداری

156 بازدید | 14 پست

سلام من چهار روزقبل عددبتا روصفربودبعدچهارروزرفته رو۱۸ممکنه بازم مثبت باشه؟

تعداد رای : 4
نظرسنجی
الزامی
1
25%
الزامی
0
0%
اختیاری
3
75%
اختیاری
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس چرادکتراحمق ته دلم خالی کردگفت منفی 😔😔بعدتواینترنت مثل حرف شمانوشته بود پس هنوز ممکنه تغییرکنه

دکترا حرف زیاد میزنند،دکترای الان که خیلی به سواد شدن ۴،۵ روز دیگه آز بده رفته بودبالا حتمآدکترتوعوض کن

2740
دکترا حرف زیاد میزنند،دکترای الان که خیلی به سواد شدن ۴،۵ روز دیگه آز بده رفته بودبالا حتمآدکترتوعوض ...

تواین مدتی ک دل دردکمردردشدیدداشتم بتاتغییرکرده دکترش مردبوداره اصلا پیشش نمیرم بدردنمیخوره 

باید تاریخ پریود قبلت رو بدونم. چجوری این خانما همینجوری بهت نظر دادن. عجیبه

قبل ۲۲بودهفت روزه این ماه ۲۲دوروزفقط بعدم دوروزلکه قهویی داشتم تموم شدتاحالااینجوری سابقه نداشتم

من حدس میزنم باردار نباشی اما بازم چون شاید بیست درصد باشی دوروز بعد ازمایش بتارو تکرار کن

چون دفعه قبلی بعدچهاروز تغییرکرده دوروز دیگ اگ امده باشه پایین منفیه اگ حتی یکی هم رفته باشع بالااحتمالش زیاده؟؟ اصلا موقع خونگیری خون نداشتم قطره قطره ازم گرفت ممکنه برااینه مقدارش کمه؟

بی بی چکم بزنی معلوم میشه ،اگ رنگ بگیره و روز ب روز رنگش بیشتر بشه یعنی داذه رضد میکنه 

ان شاءالله ک خیره 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2706