2733
2739
عنوان

۷۰ ضربه چاقوی عروس بر پیکر مادرشوهر!

| مشاهده متن کامل بحث + 3116 بازدید | 156 پست
من منظورم قصاص بود این خانم چی میگه😐😒😒🙄

حالا دونه دونه رپ کن منظورم قصاص بود😖برگشتی میگی شوهرش سرد نشده؟توقع داری فکر کنیم قصاصه؟؟؟؟؟؟

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثه باباش قاتل شد دیگه

عاقبت گرگ زاده گرگ شود.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
2731

مادرشوهر من خون به جیگرم کرده

جرئت همچین کاری رو ندارم

اما اگر زودتر از من مرد،سرقبرش دست میزنم به خاک میگم حلالت نمیکنم

واقعا حلالش نمیکنم

تهمت

کنایه

نیش 

افترا

البته بعید میدونم زودتر از من بمیره،ما ترکا یه مثل داریم معنیش میشه:آدم بد هیچیش نمیشه!

حالا مادرشوهر منم هیچیش نمیشه!

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
صبر صبر صبر.هر چی بگن فقط صبر

آره واقعا .منم ب این نتیجه رسیدم. مشکلم اینه حساسم زود از کوره در میرم.‌هزار بار دیدم جایی سکوت کردم خدا جوابشونو داده ها اما اغلب باز از کوره در میرم 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
حالا دونه دونه رپ کن منظورم قصاص بود😖برگشتی میگی شوهرش سرد نشده؟توقع داری فکر کنیم قصاصه؟؟؟؟؟؟

بله که توقع دارم عمرا توقع ندارم فکر کنید روابط منظورم بودا 😒همه برا قصاص میگن سرد شده یا نه شما یهو رفتی تو روابط بینشون من تو تخیلمم نمیگنجید😐

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه 
بله که توقع دارم عمرا توقع ندارم فکر کنید روابط منظورم بودا 😒همه برا قصاص میگن سرد شده یا نه شما یه ...

خا😒

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2738
مادرشوهر من خون به جیگرم کرده جرئت همچین کاری رو ندارم اما اگر زودتر از من مرد،سرقبرم دست میزنم به ...

عزیزم آدم بدو خدا این دنیا مهلتش میده اون دنیا از خجالتش درمیاد  

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
شوهر خواهر تون چی میگه ؟؟؟نمیتونه رضایت خانوادش بگیره  بچه هم داشتن .

من فکر میکنم در این جور موارد خود شوهر هم رضایت نده.

چطوری یه مرد می تونه یه عمر با کسی زندگی کنه که مادرش رو نیست ونابود کرده.

شاید رضایت بده ولی بعدش طلاقه .طلاق

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
خب مشکل از خودتونه چرا بها میدین ب حرفاش 

چون داداشم خیلی رو زنش حساسه

نثلا ما به زنش بگیم داداشمو چندوقته ندیدم

میره میگه خاهرت گفته دلم نمیخاد داداشو ببینم😐

اینقد رفته گفتهههه فرض کن چند وق پیش داداشم به بابام گفتع اینقد که میاد میگه ازمامان

شبا میخلم با چاقوبرم بالاسر مامان بکشمش از خبراوردنای زنم خلاص شم

عاقبت گرگ زاده گرگ شود.

نگید اینجور. آدمی که پشتوانه نداره عاقبت راهی رو میره که بزرگترش رفته. 

2706