2737
2739
عنوان

۷۰ ضربه چاقوی عروس بر پیکر مادرشوهر!

| مشاهده متن کامل بحث + 3106 بازدید | 156 پست
ای وای .چقدر سخته حالا اون که واقعا از عمد نکشته واقعا غیر عمد بوده. از کجا میدونست هولش بده میوفته ...

عصبی شدهولش دادالبته که این اتفاق چهارسال قبل افتاد ولی اینی که شما گفتی مال امساله 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
عصبی شدهولش دادالبته که این اتفاق چهارسال قبل افتاد ولی اینی که شما گفتی مال امساله 

آره. شوهرش از اول پشتش بود یا طرف مامانش بود؟ الان نمیبخشدش؟ بچه اش  پیش کیه ؟بچه لش بهانشو نمیگیره ؟

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره. شوهرش از اول پشتش بود یا طرف مامانش بود؟ الان نمیبخشدش؟ بچه اش  پیش کیه ؟بچه لش بهانشو نمی ...

بچه پیش منه که خواهرزادم دختر هفده ساله هس شوهرش هر جاکه حق با خواهرم بود از خواهرم طرفداری میکرد  به جز یکی دوجا که حق با خواهرم نبود از مادرخودش طرفداری کرد منو بچش الان با هم ملاقاتش میریم الان ولی شوهرش جز یه بار اصلاً ملاقاتش نرفته 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
با چی به قتل رسوندش عزیزم؟خواهرت بچه داره؟نظر شوهرش چیه سرد نشده؟

اره یه دونه دختر هفده ساله داره میگم هولش داد شوهرش  تواین مدت فقط یه بار ملاقاتش اومده

2728
بچه پیش منه که خواهرزادم دختر هفده ساله هس شوهرش هر جاکه حق با خواهرم بود از خواهرم طرفداری میکرد &n ...

خب از طریق بچه اش وارد بشین. بالاخره ولی دم باباش و عمه اش میشن دیگه شده بره ب دست وپاشون بیوفته.گناع داره خواهرت ی ساعت تو زندان برای ی زنی که اهل خلاف نبود و بخاطر اشتباه افتاده اونحا واقعا زجر آوره .واقعا دخترش هیچ تلاشی نکرد 😑

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
خب از طریق بچه اش وارد بشین. بالاخره ولی دم باباش و عمه اش میشن دیگه شده بره ب دست وپاشون بیوفته.گنا ...

افتاده ولی فایده  نکرده چون فقط باباش نیس که عمه ها و عموهاش هستن بعدتازه مادرشوهرش پدرومادر داشت اونام هستن 

افتاده ولی فایده  نکرده چون فقط باباش نیس که عمه ها و عموهاش هستن بعدتازه مادرشوهرش پدرومادر دا ...

العی بگردم. دعای مشلول براش بخونین .دعای نادعلی بخونین خیلی معجزه میکنه .