2733
2734
عنوان

سخته بخدا

156 بازدید | 18 پست

قراره برادر شوهرم ازدواج کنه و ما باید از جایی ک نشستیم پاشیم تا اونا بیان مادرشوهرم ی مدت میگفت بیا تو اتاق خواب من بشین،مخالفت کردم و دیگه چیزی نگفت تا اینکه دیشب شوهرم گفت میریم تو اتاق مامانم میشینیم خیلی حالم بده،شما جای من بودید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بهتره بری خونه اجار کنی تا اونجا بشینی اگر میخواستی باکرایه خونه ندادن پیشرفت کنی این مدت کرده بودی

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه

نه‌عزیزم‌این‌اشتباه‌رونکن‌چون‌اگه‌بری‌اونجا‌هروزدخالت‌های‌بیجامیکنن‌وروزندگیت‌هم‌تاثیرمیذاره‌بازم‌هرچی‌خودت‌صلاح‌میدونی‌گلم‌توگلت‌به‌خداباشه

2738

نکن اینکارو جنگ اول به از صلح آخر اجاره کن خب بعدا پشیمون میشی خیلی سخته اونجوری من خودم چن سالی با اونا زندگی کردم خیلی زجراوره خیلی بیشترازاونی ک فکرشو بکنی حتی اگه استغفرالله مادرشوهرت دختر پیامبرم باشه بازم حرف و کدورت پیش میاد 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

همینجوریس دوساعت دیر میرم بالا با زود میام خونه خودم با مثلا وقتی جمعه ها ک شوهرم خونه ست کنارمه و نمبره طبقه بالا صدتا فحش بهم میده،بد دهنه حرصش در میاد خانواده ی آدم رو فحش میده منم اعصاب ندارم و نمیتونم آروم بشینم 

2706