2737
2734
عنوان

درمان سریع عفونت بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 26543 بازدید | 23 پست
چطور درست میشه

نمیدونم درست کردنش سخته .من از عطاری طب اسلامی گرفتم 

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عنبرنسارا واقعا عالیه برای عفونت

حالا ی چی شنیدی. برا عفونت داخلی چجوری استفاده کنه😅😅

میگن روز قیامت نی نی یارا رو میارن ب صف میکنن ازشون میپرسن ب کدامین گناه این کاربری رو میترکوندین ؟! اونوقت من قیامت ب پا میکنم 😕😏😄
2728
همونجاشو که دود بده عفونت داخل شکمش هم برطرف میشه انجام دادم که میگم 

نمیدونم. البته من از عنبرنسارا معجزه زیاد دیدم خودم استفاده کردم بارها اما این یکیو نمیدونستم 

منم بدن درد داشتم کلا درمان شدم خدا از خانم قهرمانی راضی باشه متخصص ومحقق طب سنتی هستش من تیروئید کم‌خونی وکلیه ام سنگ ساز بود و هموروئید داشتم پک 80روزه گرفتم استفاده کردم کلا درمان شدم از بدنم نابود شدن به خدا قسم معجزه شدم آنقدر داروی شیمیایی مصرف می کردم خسته بودم لینک واتساپ داره بهش بگین منو خانم صفری معرفی کرده منو می شناسه 

https://chat.whatsapp.com/L8xJRcbQ01466V1Ngfx7ij

2738