2737
2739
عنوان

ایناعلایم زایمانه

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 34 پست

ی دوش بگیر وسایلت اماده باشع اما تا وقتی مطمئن نشدی دکتر نرو با این کرونا حواست به نی نی کوچولوتم باشه گلم .ان شالله به سلامتی به دنیا بیاد بازم هر طور صلاح میدونی نظر شخصی منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم مرسی

قربونت عزیزم ان شاالله بسلامتی زایمان کنی.

اگ دیدی درد زایمانم هست یه تجربه دیگه در اختیارت بذارم  الان که دردا خفیفن اگ تند شد و نفس گیر قشنننگ ی صندلی ببر حموم دردای شدید ک میان با این دوش تلفنیا اب داغ بریز رو دل و کمرت دردا ک رفت یه نفس بگیر و استراحت کن تا درد بعدی.اگرم از این دوش تلفنیا ندارین برو تو دستشویی با شیلنگ اب لگیر رو دل و کمرت.زیر دوش معمولی سخته.با قطعیت میتونم بگم درداتو خیلی خیلی قابل تحمل میکنه و روند زایمانتو خیییلی میبره جلو اینکار‌فقط حتما صندلی واس خودت ببر چون من نبردم ایستاده خیلی خسته میشدم از شب قبلشم نخوابیده بودم داشتم بیهوش میشدم.

2731
اره بیمارستان سخت میگذره ب ادم من فقط نگام به ساعت بود 

مال ما همه ساعتا خواب بودن.  منم سر زایمان اولم فقط نگام ل ساعت بود اما شکر خدا ابن زایمان تحربه ای شد دیرتر برم و حدودا یک ساعته زایمان انجام‌شد

حتما برو منم مثل تو بودم ی بار رفتم بیمارستان معاینه کرد گفت هنوز خبری نیست اومدم خونه دردام بیشتر شد باز رفتم معاینه کرد فوری بردنم اتاق عمل سزارین شدم ...چون از وقتش گذشته بود بچه هم مدفوع کرده بود تو شکمم دکتر میگفت ۵ دقیقه دورتر عمل شده بودی خدای نکرده بچه رو از دست میدادی.....ماه اخر هر دردی نشونه زایمانه بی خیال نباش...زن برادرم دور از جون شما همین مشکلو داشت گفت فردا دیگه نوبت دکتر دارم میرم ولی فرداش که رفت بچه تو شکمش مرده بود فقط یک روز دورتر😕

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد میکنه.....اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه......
یچی بخور ضعف نکنی بطری اب همرات  ببر مم مردم از تشنگی نامردا اب ندادن اخرش در حد ده قطره یچیزی ...

وای مرسی عزیزم بابت راهنماییت دردام نامنظم شددوست داشتم دردزایمانت میبود

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
2740
حتما برو منم مثل تو بودم ی بار رفتم بیمارستان معاینه کرد گفت هنوز خبری نیست اومدم خونه دردام بیشتر ش ...

آخی عزیزم باشه میرم مرسی بابت راهنماییت گلم

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b

عزیزم برای منم دعا کن درد هام تو خونه شروع بشه

چشم عزیزم منم دوروزپیش که رفتم دکترگفت هنوزوقت داری فک کنم مال منم ماه درده