2726
عنوان

ایناعلایم زایمانه

448 بازدید | 34 پست

ازساعت دوشب دردخیلی خیلی خفیف درحدچندثانیه زیرشکمم میگیره و ول میکنه ساعت نگرفتم ببینم منظمه یانه ولی تقریباهرنیم ساعت یه ساعتی ولی اصلا کمردردندارم امکان داره بااین علایم نزدیک زایمانم باشه طبق پری سی ونه هفته ودوروزم طبق ان تی سی وهشت هفته وسه روز

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم ساعت بگیر درد زمانش کمتر میشه و منظم هم هست من اول درد کم داشتم بعد هر ۱۰ دقیقه شد ک رفتم ...

باشه ولی حتی اگه دردشم کم بود ولی منظم بودبایدبرم بیمارستان یابایدمنتظردردشدیدباشم

اره عزیزم ممکنه مال منم همینطوری شروع شد.حتما از همین الان‌تایم بگیر.چون خفیف ممکنه ب کمر نزنه فعلا.مال من این طوری بود ولی نه نیم ساعت یه درد خفیف هر هفت دقیقه بود ما من ک فرداش زایمان کردم.یه دوش اب گرمم بگیر زیر دوش اب گرم همه دردا میره اما اگه این درد باشه دردش شدیدتر میشه.

راستی مواظب حرکات نی نیم باش ک کم نشه

اره عزیزم ممکنه مال منم همینطوری شروع شد.حتما از همین الان‌تایم بگیر.چون خفیف ممکنه ب کمر نزنه فعلا. ...

چشم مرسی

باشه ولی حتی اگه دردشم کم بود ولی منظم بودبایدبرم بیمارستان یابایدمنتظردردشدیدباشم

گلم زمان بگیر فقط درد هر کس متفاوته زمان بگیر اگر دیدی منظمه برو دکتر چن ساعته اینجوری

عزیزم ضمنا اگ‌ دیدی درد زایمانه اگ‌بیمارستان خیلی نزدیک نیست دردا هر ده دقیقه اینا بود برو اما اگ نزدیکه هر سه دقیقه هم میتونی بری.من خود ماماها میگفتن دیر تر بیای کمتر اذیت میشی منم دردا یک دقیقه و نیم رسید رفتم حدودا هفت سانت باز بود.

خیلی مواظب باش عزیزم 

انشالله ک زایمانت راحته 

خدا کمکمون میکنه

😣من خیلی میترسم

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706