2737
2739
عنوان

زخم معده ام رو درمان کردم

47276 بازدید | 34 پست

سلام بچه ها،  من یه مدت به خاطر رژیم غلط و خوردن بیش از حد ترشیجات معده درد شدید گرفتم طوریکه زخم شدن معده ام رو احساس میکردم نزدیک یه ماه هرچی قرص و شربت معده میخوردم فایده نداشت به خاطر کرونا هم جرأت دکتر رفتن نداشتم تا اینکه شنیدم شیرین بیان واسه زخم معده خوبه و عرقش رو گرفتم اما اثر چندانی نداشت و درآخر دمنوش شیرین بیان که من تی بگی اش رو گرفتم رو استفاده کردم و معجزه اش رو دیدم.  واااااااااااقعا معجزه کرد و به سرعت خوب شدم.  من روزی دومرتبه و نیم ساعت قبل غذا میخوردم چون بعدش ضعف میاره بدلیل اینکه مخاط معده رو زیاد میکنه. راستی عسل و دارچین هم برای بهبود معده دردم مفید بود.  اگه این مطلب براتون مفید بود دعام کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایییی یعنی خوب میشه؟ من داداشم با اینکه جوونه فقط میگه معده درد دارم  خدا خیرت بدخ

اره عزیزم,  من هرچی شربت و قرص میخوردم فایده نداشت زخم معدمم بدتر میشد احساس میکردم معدم داره خونریزی میکنه خیلی ترسیده بودم ، اولین داروی گیاهی ایه که  معجزه اش رو دیدم , برای زخم معده عالیه 

2731
وایییی یعنی خوب میشه؟ من داداشم با اینکه جوونه فقط میگه معده درد دارم  خدا خیرت بدخ

اره شیرین بیان عالیه اب رو اتیشه موقع درد ...میتونید از عطاری خود شیرین بیانو تهیه کنید بیارید خونه بریزید تو ی قابلمه کوچولو بذارید بجوشهبا ی تیکه نبات که شیرین بشه قابل خوردن باشه حدود نیم ساعت که با حرارت ملایم جوشید بذارید خنک که شدصافش کنیدباصافی چایی بعد بریزید تو ظرف در دار تو یخچال نگهداری کنید ی هفته ...هرروز موقع مصرف اگه غلیظ بود ابجوش اضافه کنید بهش اگه رقیق بود ی مقدار گرمش کنید مصرف کنید فقط حتمن گرمش کنید چون گرمتر که باشه اثرش بیشتر میشه تا سرد ویخچالی ....امیدوارم هرچ زودتر شفا پیدا کنه درد بدیه واقعا کاملا درک میکنم دادشتو😭😭😭

السلام و علی الحسین😍😍😍
2738

من شنيدم شيرين بيان براي بعضيا حساسيتاي خطرناك ايجاد ميكنه

خانوما خواهشا چيزي رو سرخود نخورين

ميگيم داروي گياهي

داروهم نبايد بدون تجويز باشه

براي كسايي كه فشارخون بالا يا بيماري قلبي دارن ميتونه. خطرناك باشه

واسه زخم معده خوبه ولي براي رفلاكس معده شديدا مضره

مراقب خودتون باشيد😘

من شنيدم شيرين بيان براي بعضيا حساسيتاي خطرناك ايجاد ميكنه خانوما خواهشا چيزي رو سرخود نخورين ميگي ...

ممنون از نکته ای که گفتی عزیزم❤  خوشبختانه رو من جواب داد.  ممکنه برا یه عده مناسب نباشه

من شنيدم شيرين بيان براي بعضيا حساسيتاي خطرناك ايجاد ميكنه خانوما خواهشا چيزي رو سرخود نخورين ميگي ...

مررررسی عزیزم..

خب پس حتمن از فروشنده درمورد عوارضش هم سوال کنن خدای نکرده مشکلی پیش نیاد براشون ما مدیون شیم اومدیم ثواب کنیم کباب شیم ..حتمن حواسشون باشه

السلام و علی الحسین😍😍😍
مررررسی عزیزم.. خب پس حتمن از فروشنده درمورد عوارضش هم سوال کنن خدای نکرده مشکلی پیش نیاد براشون ما ...

آخه خيلي از عطاريا هم اصلا علمش و ندارن فقط دارن كاسبي ميكنن

به نظرم بايد بريم پيش دكتراي طب سنتي

اونا مثل پزشك عمومي دوره پزشكي رو ميگذرونن و با بدن إنسان كاملا آشنان

2706