2733
2739

رفتیم کافه برای حرف زدن حرفی زد باعث شک شدم

گفت چند جایی خواستگاری رفتم جواب نه شنیدم ولی اون کسی که وارد زندگیم بشه و جواب مثبت بده همه هستیمو به پاش میریزم 

پسر خوبیه در کل

ولی با این حرفش میترسم هی مقایسه کنه بگه اون دخترا بهم جواب منفی دادن ولی این جواب مثبت داده و فک  کنه من از  روی بی شوهری بهش جواب مثبت  دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه ربطی نداره که .حالا خوبه مثل یه سری پسرا قمپز در نمیکنه که همههههه دخترا عاشق منن من نگاهشون نمیکنم چشمم فقط دنبال توعه 😄

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

نه بابا نمیگه

همه پسرا چندجا رفتن خاستگاری

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738

ساده لوح بنظرم بیشتر اومد تا اهل مقایسه

ولی از من میشنوی همین ساده لوح سگش به خیلیا شرف داره

ببین مسلمه که خاستگاری یا پیشنهاد دوستی همیشه از طرف مرده

و قطعا تو طول زندگی یه بار نه شنیدن

یه بار بی محلی دیدن

ولی غالبا دوسدارن نشون بدن کاملا برعکس بوده قضیه

شما رو این حرفش به چشم امتیاز مثبت نگاه کن

ساده لوح بنظرم بیشتر اومد تا اهل مقایسه ولی از من میشنوی همین ساده لوح سگش به خیلیا شرف داره ببین ...

بر عکس من میترسم نشان از بی اعتماد بنفسیش باشه

ادمی که اعتماد بنفس نداشته باشه همه رو پایین میبینه

حتی بهترین زن کنارش باشه چون اعتماد بنفس نداره اون زن هم پایین میبینه

2706