2733
2734
عنوان

احساس میکنم شووورم مث دختراس ناامیدم از زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 32 پست

حالا کی گفته دخترا شبیه شوهر شمان 😆

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
اغلب چیزایی که گفتی دقیقا اخلاق مرداس. توجه نکردن به احساسات و... دست کم اکثر مردها فقط خونه و ماش ...

خونه رو من پیدا میکردم ب شوورم میگفتم منو میزد یا یساعت گریه میگردم بعد میبرد منو اخر سرم نمیخرید یا میخریدنش 

خونه مادرش پیش مادرش زنگزدم بنگا خونه پیدا کردم تا شنید فقط منو نزد پیش مادرش گف منن خونه نمیخام 

مادرش دعواش کرد 

منم خونه پیدا کردم بزور خرید ینی خدا باعث شد اونم بنام خودش کرد 

چار ساله میگه از دستم چیزی بر نمیاد برات بکنم اخه مرد حسابی یه اژانس گرفتن و منو بردن پارکی جایی مگ انقد توقعه؟ 

پول داشت  چیزی کم نداش الان خورده ب بی پولی و کرونا هنوزم همون حرفا ک خندم میگیره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی تازه ازدواج کرده باشی و روز تولدت باشه و بخیالش نباشه اونوموقع میفهمی 

شعت 😅

تولدم بود زنگ زدم گفتم امروز چ خبره ؟

اصلا حواسش هم نبود 😂😂😂

بعدش فرداش زنگ زده میگه عععععع آتنا دیروز تولدت بود چرا نگفتی 😂

کار خوبه خدا درست کنه
حالا کی گفته دخترا شبیه شوهر شمان 😆

خیلی مامانیه ینی من چیزی بگم گوش نمیده حرف مادرش گوش میده  ترسوهه 

ساعت ده سب رفتم براش از قنادی پیاده شیرینی گرفتم تنهایی ک تولدشو تبریک بگم 

اگ بهش بگم ساعت.نه شب یا هشت بزو‌بیرون برام یچی بخر میگه نمیرم شب شده دیره 

2731
خیلی مامانیه ینی من چیزی بگم گوش نمیده حرف مادرش گوش میده  ترسوهه  ساعت ده سب رفتم براش ا ...

اخلاق اکثریت مردهاست

شوهرت یه مرد واقعیه

منتهی شما مردها رو نمیشناسی

غرور بیخودی

ژست توخالی

پافشاری سر حرف اشتباه

بچه ننه گی

بی توجهی به عواطف همسر

اینا صفاتیه که خیلی در مردهای ایرانی دیده میشه

طبعا همه نه اما خیلیها

همینجام بگردی مشخصه

چیز جدید و عجیبی نمیگی مال بقیه هم همینه یعنی اینقدر ناراحت نباش

اخلاق اکثریت مردهاست شوهرت یه مرد واقعیه منتهی شما مردها رو نمیشناسی غرور بیخودی ژست توخالی بچه ...

دورو برم حتی داداشاش حرفشون حرفه 

میگم بمادرت بگو قسطامون زیاده وقتی زمین اجاره داد بهمون کمک کنه 

پیش مادرش نمیگه میخنده میگه ای بابا ولکن 

ما هرماه چار تومن قسط میدیم حقوق سه تومن 

نمیدونم واقعا این مردو چکار کنم 

2740
با عرض معذرت از مردهایی که این صفات رو ندارن همه مثل هم نیستن

یا چرا چار ساله میگه یروز میبرمت رستوران 

یا میگه ماشین ندارم کارس از دستم برنمیاد نمیتونم جایی بررم 

مگ نمیتونس ماشین کرایه کنه ببره ؟ 

خانم من لباس پوشیدم اماده شدم کیک گرفتم بریم خونه عموش حالا بچها کفتن ک خودت کاری کن منم کردم 

حاملم بودم 

اومد خونه براش کباب پختم حالاشب اماده شدم پوشیدم گفتم بریم گف نمیام  من گفتم چی میگی گف نمیخام برم خجالت میکشم گفتم سنی چی این حرف 

مگ خودت نبودی قبلا میگفتی بریم خونه عموت گفت هااا کباب درسکردی ک نقشه بکشی منو اینجوری عذاب بدی جایی ببری 🤦🏻‍♀️

با عرض معذرت از مردهایی که این صفات رو ندارن همه مثل هم نیستن

من بااینکه زنم نصف شبم میتونم پاشم برم براش خرید یا کارای مردونه انجام بدم این بااینکه مرده میترسه کارایی بکنه عین دختر را بزرگشده مادرشم میگه 

من بااینکه زنم نصف شبم میتونم پاشم برم براش خرید یا کارای مردونه انجام بدم این بااینکه مرده میترسه ک ...

منم میتونم

پس متوجهی که ترسو بودن ربطی به جنسیت نداره

چون من و شما میتونیم شوهرت نمیتونه

درمورد تغییر دادنش

باید بگم به نظرم شخصیت ادمها شکل گرفته، نمیشه متاسفانه کاریش کرد

حالا میشه مشاور بری بپرسی چکار کنی شایدم راهی باشه

عزیزم ،اینو به خیلی ها گفتم:

گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.💜

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.دنیا اساسا اِصالتی نداره،همه خبرها ،اون دنیاست.😇

تو اینطوری به موضوع نگاه کن که:همه ی این اتفاقات برای من چیده شده ،تا من به خودم بیام و دلم رو به دنیا نبندم.🤔

خلق را با تو بد و بدخو کند

تا تو را یکباره دل آن سو کند.

باور کن، اگه انسان همتش آخرتش باشه،دنیا ذلیلانه دنبالش میاد:این روایت از معصوم هست.✍

عزیزم یه مدت به حال خودش بزارش و به آخرتت بچسب.

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن. 

خیلی تو این مسیر کمکت میکنه ان شاءالله 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
عزیزم ،اینو به خیلی ها گفتم: گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتر ...

خب ینی من باید تا کی تحمل کنم تا پیر بسم ؟؟ ینی فقط بشینم ب آخرتم فککنم ؟ میدونم اخرت مهمه خواهر  خیلیم میدونم 

شوورم همیشه ب آخرتش فکمیکنه  ولی از مهارت زندگی هیچیییی نمیدونه 

اینجوری ک نمیشه زندگی کرد 

شما ک داری اشتبا میگی 

نمیگم همش اشتباهه 

ولی اینکه من تحمل کنم بشینم فقط ب آخرتم فککنم  ینی چی! خب میتونسم ازدواج نکنم و ب آخرتم فککنم یا شوورمم باید اینکارو میکرد 

خوده پیامبر کفته گاهی برای خانوادت وقت بزار از نعمتای خدا بهره ببر از طبیعت بهره ببر 

2706