2733
2734
ب استارتر کار ندارم ک ...این دوستمون سه رقمی شده و پزشکی😇

من اصلا چارصد هزار نشدم یا خدااا نمیدونم این خانم چی میگه درسته آزمایشی امتحان دادم قبول نشدم ولی چهارصد هزار😐😐😐

دو سال پشت کنکور بودی؟اگه تو خودت پتانسیلشو میبینی بخون.به هر حال پشت کنکور موندن کار ساده ای نیس او ...

کلا ۲ بار کنکور دادم دیگه سال دومش سالِ پشت کنکوری بودن حساب میشه 

راستش خیلی از درسا رو که واسشون کتاب گرفته بودم و تست کار کردم درصدای بالای ۶۰ زدم و راضی بودم ..ولی از رویِ نادونی چنتا درس مهم و رتبه ساز اختصاصی رو حذف کرده بودم و همونا رتبم رو خراب کردش و زحمتم به باد رفت 

والله درسای دانشگا انقد سخت ان و مخصوصا الان ک مجازی شدن و بدون استاد! 

که ترجیح میدم بشینم پشت کنکور و درسای تکراری رو بخونم تا درسای سخت و بی استاد رو 

اکانت خودم نیست . اکانت خودم نییییست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما مدرسه فرزانگان بودید؟ و این که رتبتون ۳ رقمی شده و عالی شده 

اره سمپاد بودم ولی اون سالی که اون خراب شده بودم رتبم خوب نشد😂سال بعدش که خودم خوندم خوب شد

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
اره سمپاد بودم ولی اون سالی که اون خراب شده بودم رتبم خوب نشد😂سال بعدش که خودم خوندم خوب شد

منم همین طور سمپادی بودم .  و خیلی حسرت کنکور میخورم .چون خیلی استرسی هستم و عصبی هر چی خوندمو نابود میکنه

دختر بختیاری😍
منم همین طور سمپادی بودم .  و خیلی حسرت کنکور میخورم .چون خیلی استرسی هستم و عصبی هر چی خوندمو ...

اگه نماز و قران نمیخونی حتما انجام بده

خیلی آرومت میکنه❤

منمسال اول همین بودم سال دوم با خدا آشتی کردم حالم خوب شد💙

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2738
اگه نماز و قران نمیخونی حتما انجام بده خیلی آرومت میکنه❤ منمسال اول همین بودم سال دوم با خدا آشتی ...

من نماز میخونم. ولی خیلی ناراحتم خیلی ناراحتم که هر چی تلاش کردم نشد . اصلا نمیتونم اعتقاداتمو برگردونم . خیلی بده 

دختر بختیاری😍
اگه نماز و قران نمیخونی حتما انجام بده خیلی آرومت میکنه❤ منمسال اول همین بودم سال دوم با خدا آشتی ...

عزیزم در طول روز چقد درس میخوندی و اینکه تخصصی و عمومی رو قاطی میخوندی؟؟

من نماز میخونم. ولی خیلی ناراحتم خیلی ناراحتم که هر چی تلاش کردم نشد . اصلا نمیتونم اعتقاداتمو برگرد ...

تلاش فقط کافی نیست

راه درست و رفتن هم میخواد

اگه تو یه درسی خیلی وقت گذاشتی و نشد یعنی راهت غلطه ! روش پافشاری نکن

یا معلم بگیر یا کلاس حضوری یا آنلاین شرکت کن یامنبعتو عوض کن

من سال اولم حتی نماز نمیخوندم ولی سال دومم که نماز خوندمو با خدا آشتی کردم آرامشم چند برابر شد

امتحانش ضرر نداره😉

عزیزم در طول روز چقد درس میخوندی و اینکه تخصصی و عمومی رو قاطی میخوندی؟؟

من هرروز ۳تا اختصاصی ( زیست و شیمی هرروز ریاضی و فیزیک یه روز درمیون جای هم ) و ۲ تا عمومی میخوندم ( ادبیات هرروز ، بقیه درسام به قدر نیاز ) میگن بهتره هر ۸ تا درسو بخونی ولی من خیلی بهم فشار میومد اونطوری.به جز ۲ سه هفته ی اخر اینجوری خوندم

ساعت مطالعمم تا قبل کرونا بین ۸ تا ۱۰ ساعت

از اسفند تا اردیبهشت ۵ تا ۷ ساعت😑

از اردیبهشت دوباره جدی شروع کردم با ۱۰ ساعت کم کم زیادش کردم ماکزیمم ۲ هفته مونده به کنکور بود که به ۱۴ پونزده رسید ساعت مطالعم

تلاش فقط کافی نیست راه درست و رفتن هم میخواد اگه تو یه درسی خیلی وقت گذاشتی و نشد یعنی راهت غلطه ! ...

من هم مشاور داشتم ‌ . هم همه ی درسا رو خوندم . چیز نخونده نذاشته بودم . با دقت میخونم . ازمونامم خوب میدادم عزیزم . مثلا تخمین رتبه بین ۱ تا ۱۰۰ بین ۱۰۰  تا ۲۰۰ میشد . ولی نمیدونم کنکور چی شد . اصلا اونجوری که خواستم نبود.

البته شاید قسمته .

امیدوارم همیشه سالم و موفق و شاد باشی گلم 

دختر بختیاری😍
2706