2733
2734
عنوان

متاهلا بیاین از خواستگاراتون بگین😐+ماجرای منو خواستگارام

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 78 پست
اوهوم بیشتر بخاطر اینکه از بچگی با هم بزرگ شدیم  من و اون و خواهرش همیشه با هم بودیم  م ...

اخی عزیزم 

الان ازدواج کردین؟ چند ساله ؟

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
خدا ازت نگذره دزد دلها😐😐😐حالا ک اینجوریه جومونگ ایدز داره.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣اون نیومد تو مرز ایران گرفتنش

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم  الان ازدواج کردین؟ چند ساله ؟

ازدواج آره 

اما عقد 

میخاستیم فرودین تو تعطیلات عید عروسی بگیریم که بخاطر کرونا هنوز افتاده عقب ، شاید سال دیگه بگیریم. و هنوز عقدیم 

البته کل اسباب و اثاثیه رو چیدیم تو خونه خودمون ، چند روز پیش هم رفتیم مسافرت

فقط منتظر عروسی هستیم 😅

من ۱۹ سالمه ، متولد خرداد ۱۳۸۰ 

کار خوبه خدا درست کنه
ازدواج آره  اما عقد  میخاستیم فرودین تو تعطیلات عید عروسی بگیریم که بخاطر کرونا هنوز افت ...

انشالله خوشبخت بشی عزیزدلم

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2731
2740
من یدونه داشتم دزد بود.به همین برکت😂😂😂

میتونی باکلاستر بیان کنی بگی اختلاص میکرد😂اووو خاستگار اختلاصگر داشته😂

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
میتونی باکلاستر بیان کنی بگی اختلاص میکرد😂اووو خاستگار اختلاصگر داشته😂

اخه لعنتی دزد بود😂😂😂نمیشه جور دیگه بیان کرد.فقط نپرس دزد چی ک روم ب دیوار😁😁😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

خواستگار ندارم

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
من برعکس شما جثه ام ریز بود و بیبی فیس بودم واسه همین هیچ خواستگاری نداشتم تا حالا که ۲۳ سالمه همه ف ...

واااای من اینجوریم

خسته شدم از این وضع

بهم میخوره خیلی بچه باشم خیلی

من استادم...یه پسر بود عاشقم بود بازاری بود و باباش کارخونه دار...یکی از شاگردام‌..

استادم رو واقعا دوس داشتم 😁

اما خب همسرم رو انتخاب کردم...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭