2733
2734
عنوان

متاهلا بیاین از خواستگاراتون بگین😐+ماجرای منو خواستگارام

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یدونه داشتم دزد بود.به همین برکت😂😂😂

واقعا؟؟؟؟ از کجا فهمیدین؟ 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
عزیزم بارداری؟

نه 😂

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2728
حالا پسر سفیر کبیرامارات بعدصفرداره میاد،😝 کی به کیه تاریکیه

لعنتی تو انقد خواستنی بودی و ما نمیدونستیم😂😂😂نفرین عامون برتو باد

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
واقعا؟؟؟؟ از کجا فهمیدین؟ 

تحقیق کردیم خواهر😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

تازه دخترمون داره شکسته نفسی میکنه وگرنه این کمترینشون بود😆

زندگی میچرخه مثل یه تاس امروز حکم میکنی فردا التماس😏
من سوسانو هستم.آدرس بده با بچهای گوگوریو صب نشده محلتونم.شوهر منو میدزدی ملعون؟😂😂😂😂😂😂

😎تهرانم دیگر دستت بهم نمیررررررررسه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2740
😂😂من زود شوهر کردم تا کار به جاهای باریک کشیده نشه

اتفاقا من دیر شوهر کردم.چون چن وقت یبار ی خواستگار داشتم ک ی ماه به بخت گندم میخندیدم ک این یارو چرا اومد خواستگاری من😂😂😂😂اصن نمیومدن حوصلمون سرمیرفت😁😁😁

چ باحال همو دوست داشتین؟ 

اوهوم

بیشتر بخاطر اینکه از بچگی با هم بزرگ شدیم 

من و اون و خواهرش همیشه با هم بودیم 

مثلا یه بار رفتم اردو ، بیشتر دلم‌واسه خواهر شوهرم ( دختر عمه سابق) تنگ شده بود تا مامانم

البته برمیگرده به ۳ سال پیش که ۱۶ سالم بود 

کار خوبه خدا درست کنه
نه 😂

گفتم شاید هورمون هات به هم ریخته نصف شبی هزیان میگی😂😂😂 پس بی خوابی زده به سرت ، برو بخواب به نظرم روش سالمتری هست😅😅

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
تحقیق کردیم خواهر😁

چ باحال

من ی پسره اومد خواستگاریم مامانش میگفت من سپاه تهران کار میکنم و... پسرمم میخواد بره سپاه

خونه ما اراکه.. بعد خیلی وعده میداد و حرفای گنده گنده میزد 

بابام راضی شد ک بیان خونمون‌

پسره دانشگاه امیرکبیر درس میخوند و ... بابام تحقیق کرد فهمید مامانش تو سپاه نیست! پسره تو ازاد درس میخونه و اهل مشروبه! 

یه صندوق قرعه کشی هم داشته ک پول همه رو بالا میکشه و فرار میکنن تهران

😎تهرانم دیگر دستت بهم نمیررررررررسه

خدا ازت نگذره دزد دلها😐😐😐حالا ک اینجوریه جومونگ ایدز داره.

گفتم شاید هورمون هات به هم ریخته نصف شبی هزیان میگی😂😂😂 پس بی خوابی زده به سرت ، برو بخواب به نظرم ...

😂😂😂😂🤭🤭🤭نه 

یهو اومد تو‌ذهنم و تایپ کردم 

اخه هیچ دلیلی نداشتم برای انتخاب همسرم هرچند ک همسرم عااالیه و دومی نداره

اما نمیدونم چیشد! دختر خالم میگفت فازت چی بود ک جواب رد میدادی! هیچ جوابی نداشتم

عامون نفرینم نمیکنه چون واسه نبیره ندیده عمرادیده خودش واسه خواستگاری ازمن پیغام داده

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2706