2733
2739
عنوان

موش اومد تو خونه مون😢

132 بازدید | 8 پست

بچه ها چن دیقه پیش ی صدایی از هواکش خونه مون اومد. بعد دیدم موش اومد داخل😢😢بعد چن دیقه باز هوا کش صدا داد.. شوهرمو بیدار کردم هواکش رو کیپ کرد.. بنظرتون موشه رفته یا یکی دیگه بوده میخواسته بیاد تو😢😢😢تله موش هم گذاشتم.

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍

وااااااای 

ی بارم تو کمد دیواری مادرشوهرم اینا اومده بود 

چندتا از لباساشونو جویده بود و پی پی کرده بود 

چندشاااااا🤢🤢

احتمالا همون بوده 

خودِماه انقد ماه نیست که تو انقد ماهی ❣️
وااااااای  ی بارم تو کمد دیواری مادرشوهرم اینا اومده بود  چندتا از لباساشونو جویده بود و ...

نمیدونم.. دارم سکته میکنم.. الان نیم ساعته ک هیچ صدایی نمیاد.. نمیدونم رفته یا هست😢😢😢😢

دختر عزیزم😍ناخواسته وارد زندگیمون شدی😘ولی الان تموم دنیای منی.. خداروشکر که دارمت و کار احمقانه ای نکردم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی الان جای تو بودما سر به خیابون میزدم چطوری موندی تا الان 

چیکار کنم نصفه شبی😢نشستم رو مبل و خیره ب کنار دیوار😢😢😢

واییی بخدا بجای تو من خارش گرفتم متفرم از موجودات ریز وحشتناکن،😰😰

منم اولین باره میبینم.. کنارمون داره خونه می‌سازه. فک کنم از اونجا اومده😢😢😢شایدم رفته. چون برقا خاموشه. هیچ صدایی نمیاد ازش

2738