2737
2734

وای بچه ها تروخدا یه راه سریع برای از بین بردن جای جوش روی کتف و کمر بگید من دوبار رفتم دکتر خوب شده ولی باز بدتر شده😭😭😭😭😭😭شنیدم آبلیمو و سیب زمینی خوبه ولی مطمعن نیسم چکار کنم کمکککک😱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای جای جوش میخای یا کلا میخای بدنت جوش نزنه

من هردوتا

کمر کتف و اخیرا جلوی بدنم

ب مامانم میگم بریم دکتر خب کل بدنم داغونه خجالت میکشم

میگه عب نداره بدنه دیگ زیرلباسه:|

من نمیتونم تو اینه خودمو نگاه کنم انقدر بدم میاد از بدنم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ولی استاتر ی تاپیک بزن با عنوان مادرشوهرم جلوجمع محکم زد ب کتفمو گفت....

و سوالتو بگو

خدایی میخوام ببینم چند نفر میان

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2738
برای جای جوش نمیدونم ولی میدونم چیکار کنی دیگه جوش نزنی

بگولطفا

بگولطفا

برو حموم موهاتو گوجه ای ببند از بالا تا موهات خیس نشه اصلا .اصلا صابون و شامپو نزن .نیم ساعت زیر آب ولرم بمون تا پوستت آماده بشه .بعد آبو ببند .شروع کن به مالیدن با دست روی پوست بدنت مثل لیف کشیدن .انقدر بمال که که پوستت خشک بشه و چرک روی پوست بدنت بیاد بیرون .نیم ساعت ۴۰ دقیقه طول میکشه 

2706