2733
2734
عنوان

چرا همه تاپیکا قفل میشن

98 بازدید | 19 پست

در مورد هر چی میای صحبت کنی گزارش میزنن

یا هر تاپیکی میرم میبینم قفله 

مگه اینجا در مورد مسائل و مشکلات روزمره قرار نبود حرف بزنیم 

میگین بشینیم در مورد  مسائل پست مدرن یا نمیدونم دب اکبر و ادامه حیات تو مریخ حرف بزنیم!

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خخخخ .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2742

😂 😂 😂 نی نی یار های عزیزززز خعلی فعال شدن. 

تاپیک تقریبا سیاسیه منم قفل شد. 

شانس اوردم نترکیدمم با اون حرفام

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
2740

کاش یکم آزادی بیان بیشتر بدن. بخدا مردم‌ تو اینستا فحاشی هم میکنن، اینجا در کمال احترام و رعایت اصول هم نمیتونی درد دلت رو از روزگار و اتفاقات پیرامونت بگی. سانسور تا کی؟

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
😂 😂 😂 نی نی یار های عزیزززز خعلی فعال شدن.  تاپیک تقریبا سیاسیه منم قفل شد.  شانس اور ...

آره بابا زده بود به سرت😁😁😁😁😅😅😅😅

چقدر سخته⇦ زن باشی و بخوای به یه⇨ مرد ⇦مردونگی یاد بدی …
آره بابا زده بود به سرت😁😁😁😁😅😅😅😅

😂 😂 مگ تو ام بودی؟ 

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
2706