2737
2739
عنوان

چرا اینقد جامعه خراب شده💔

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 73 پست

[QUOTE=157124857]بقران شوهرم36سالشه بادختره 15ساله چت میکرد براش شارژ وپول فرستاده همین که برادختره پول فرستاده دوروز ...[/QUOTE 

عزیزم ببخشید ولی بعضی از آدماذهنشون خرابه حتی وقتی که سنشان میره بالا ما توی فامیلمون یه آقایی بودن که متاسفانه این جوری بودن خانمش خیلی زرنگ بود دوسه بار که مچشو گرفت همچین حقشو گذاشت کفه دستش که نگو ولی متاسفانه هنوز درست نشده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عجیبه چرا برای من از این مدل پیام ها تاحالا نیومده؟ اتفاقا تو بحث های علمی و سیاسی و حیوانات هم زیاد کامنت گذاشتم و شرکت کردم. والا این فسق و فجوری که میگن رو من ندیدم.محیط اینستا جوری که بر حسب سرچ مطالبی که انجاممیدی پیج ها رو برات میاره. دنبال هجو باشی پیج هجو پر میشع تو  قسمت ذره بین، دنبال اطلاعات و خبر و مسایل روز و آشپزی و ... باشی همونا رو برات میاره

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
خانومه چیکارمیکرد حق شوهره رو کف دستش میزاشت؟؟

یه چند باری تعقیبش کرد البته اون خیانتش خیلی بیشتر از اینا بود بعد با خواهر برادراش رفتن  بهش گفتن اگه دوباره این کار و بکنی آبرو تو همه جا می ببریم اون خانم هم مجبرش کرد براش یه زمین بخره البته بهتره تو فعلا به خانوادت چیزی نگی بین خودتون با حرف زدن حالا تهدید که میرم به همه می گن جلو شو بگیری  نذار بعضی از حرمت ها شکسته بشه اونوقت دیگه چیزی براش مهم نیست چون دیگه از آبروش نمی ترسه

2738
بله عزیزم میدونم نه به خانواده ام چیزی نگفتم

آفرین خانمی ولی اگه دیدی دوباره خدایی نکرده تکرار شد حتما به یه بزرگتر بگو نذار زیادی اذیتت کنه انشا الله دیگه تکرار نمیشه و همیشه با خوشی باهم زندگی کنید😊

آفرین خانمی ولی اگه دیدی دوباره خدایی نکرده تکرار شد حتما به یه بزرگتر بگو نذار زیادی اذیتت کنه انشا ...

ممنونم چشم عزیزم فعلا که سه روزه همه چیشوچک میکنم اتفاقی نیفتاده ایشالا ازاین به بعدم نمیوفته دیگه

اونا خیلیاشون کلاه بردارن اصلا جوابشونم نده و سریع بلاک کن میتونیم با یه پیج نامعلوم بدون عکس بری که ...

پیجمو پاک کردم،،یه پیج زدم که فقط دوستای خودم توشن...دیگه خیالم راحت شده🥰👍❤🌹