2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید فکری ک ‌گفتی، نکنه. ولی همه اقایون جنبه ش ندارن و فک میکنن خودسون خیلی خاص بودن. البته نه همه. بستگی ب شعور فرد داره. همه کشش اوانگارد بودن ندارن . ولی خیلی راهنمایی دوستان جدی نگیر. مهم تفکر اقایونه در این مورد. نه خانوما

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2740
اشتباه پاپیش گذاشتن دختر،باحرکت ورفتارعلاقه رونشون دادوپسرواداربه پیشنهادبکنه 

مثلا چجوری ؟ ِبعد من منظورم اینه حتی مثلا اول کی رفته پی وی کی هم هست

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 
شاید فکری ک ‌گفتی، نکنه. ولی همه اقایون جنبه ش ندارن و فک میکنن خودسون خیلی خاص بودن. البته نه همه. ...

من همچین حسی دارم که اگه حتی برا حرف دیگه ام اول دختر بره پیوی پسره این فکر میکنه لابد پیویذهمه پسرا میره نه ؟

دیگه اون دوره گذشت الان دخترا اکثرا خودشون پیش قدمن 

من هر کاری که دختر شروع کنندش باشه تا پسر منظورمه حتی این که اول دختر حتی برا کارم دو سه بار بره پیوی پسر این فک میکنه دختر راحت پیوی همه میره

من همچین حسی دارم که اگه حتی برا حرف دیگه ام اول دختر بره پیوی پسره این فکر میکنه لابد پیویذهمه پسرا ...

نه. من این حس ندارم. حس من همونه ک گفتم. حس میکنم فکر میکنه سرتره. البته نه هر پی وی رفتنی. تو گفتی پیشقدم شدن.‌

من هر کاری که دختر شروع کنندش باشه تا پسر منظورمه حتی این که اول دختر حتی برا کارم دو سه بار بره پیو ...

خوب بره. این مگه مهمه؟ اگه هرکاری منظورته، ک مهم نیست. اگه اظهار دوستی و علاقه و ازدواج و... فرق داره

نه. من این حس ندارم. حس من همونه ک گفتم. حس میکنم فکر میکنه سرتره. البته نه هر پی وی رفتنی. تو گفتی ...

خب اره دیگه وقتی اول دختر بره پیویش برا کاری حتی کمک بخواد میگه خو چرا اومد سراغ من از من خواست اینم پیش قدم شدنه دیگه نبست ؟

مثلا چجوری ؟ ِبعد من منظورم اینه حتی مثلا اول کی رفته پی وی کی هم هست

تودنیای مجازی؟یاواقعی،

مجازی بالایک کردن وکامنت مثبت گذاشتن وپیگیربودن چی میزاره  پسرمیفهمه اگراون حسی داشته باشه پیشنهادمیده،دنیای واقعی هم لبخند زدن ودور ورش بودن وتوچشم بودن برای طرف

2706