2737
2739
بله تب داره میتونی تو اینترنت هم سرچ کنی عددشو باید با ۶ دهم جمع کنی استامینوفن کوریزان خیلی بهتر و ...

الان تبش اومد رو ۳۶.۶ نمی دونم چرا انقدر دمای بدنش بالا و پایین میشه 

صبح دکتر بودم

خوب چی گفت ؟

استامینوفن یا بروفن بهش داد؟

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا باید بهش اضافه کنیم؟🤔

والله من همیشه اضافه میکنم حالا یادم نیست درمانگاه بهم گفتن یا خودم تو اینترنت خوندم

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
خوب چی گفت ؟ استامینوفن یا بروفن بهش داد؟

دکتر استا داد گفت هر ۶ ساعت دو سی سی بعد شربت سرما خوردگی داد گفت اگه بدنش دون زد یا اسهال گرفت دوباره بیارش پیش خودم.ولی از ساعت شش عروب استا دادم دیگه ندادم دمای بدنش هی میاد رو ۳۷.۱ بعد ی نیم ساعت بعد خودش میاد پایین

2731
خوب چی گفت ؟ استامینوفن یا بروفن بهش داد؟

پروفن خیلی ضرر داره عوارضشو بخونید اگر هم میدید باید حتما یه داروی ضد اسید معده مثل نکسیوم بهش بدید

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
پروفن خیلی ضرر داره عوارضشو بخونید اگر هم میدید باید حتما یه داروی ضد اسید معده مثل نکسیوم بهش بدید

درسته پروفن عوارض داره ولی کلا اگه استامینوفن وپاشویه جواب نده از پروفن باید استفاده کنیم ولی دیکلوفناک که باعث خونریزی گوارشی میشه رو تقریبا نباید اصلا دادمگه اینکه که بچه تو بیمارستان و تحت نطر باشه 

خداروشکر بچه این خانم تبش در حدی نیست که بخواد پروفن بده 

ولی الانم که تقریبا دما بدنش نرماله بهتره بده چون ممکنه شب که خواب باشه تب کنه

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

برای اینک خیالت جمع بشه اگ دلت میاد بیدارش کن بهش استامینوفن بده بعد رو پات لالا باشه بخاب به صورت چرتی و همش پاهاش تو دستات باشه ولی سعی کن خوابت زیاد عمقی نباشه بازم ببین خودت چه جوی هستی اگ خوابت کامل میبره  پا نمیشی ک نخواب

نه اینکه سرخود بیایم یه دارو دیگه بدیم اصلا درست نیست 

پزشک مطمئنا عوارص رو درنظ میگیری و تذکر ها رو میده کلا سعی باید بشه تب برها رو هم فقط زمانی مجبور هستیم هم سرخود ندیم سریع بریم پزشک 

2740

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5f0ff8a5bd03b