2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
می ترسم خوابم سنگین شه ولش کن نمیخوابم ی عمر پشیمون شم

عزیزم بخواب ولی ساعت بزار چندتا زنگ بزار که حتما بیدارشی چک کنی.چرا به همسرت نمیگی بیدار شه واقعا سخته سه روزه استراحت نداشتی

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
اگریسال ب بالاس شربت کوریزان بخر یساعت قبلش شباف بزن بعدشربتو بده درعرض نیم ساعت خنک میشه و دیگ تب ب ...

من که هیچوقت دلم نیومد بچمو شیاف بزنم نمیدونم چرا !!!ففط استامینوفن میدادم

خوب ببرش دکتر

الانم که تب داره اگه تشنج کنه چی 

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
2740
خب مشکلی نداره استرس نداشته باش چی بگم والا من ک از روزی باردار نبودم هی استرس ک بی بی چک مثبت بشه ...

الان استرست خیلی کم تر بذار ب دنیا بیاد تازه میفهمی استرس و نگرانی چیه.برلی بچه شمام چیزی نیست انشالله ی نی نی سالم تپلو ب دنیا میاری

واقعا پس تب داره بهش استا بدم

بله تب داره میتونی تو اینترنت هم سرچ کنی عددشو باید با ۶ دهم جمع کنی استامینوفن کوریزان خیلی بهتر و موثرتره همیشه اونو بخر.الانم استامینوفن بده خودتم بخواب

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)

اشکال نداره ۳۷ تب حساب نمیشه میتونی ساعت کوک کنی نیم ساعت دیگه پاشی اگ تب نداشت باز یه ساعت بخابی اما اکثرا نیمه های شب زیاد میشه ۴ و ۵ شب حواست بهش باشه تب نداشت بگیر بخاب ولی سعی کن گوش ب زنگ باشی من این جور مواقع میخابیدم اما خوابی ک مثه بیدادی باشه هر نیم ساعت من یا باباش حواسمون بود تو هگ اگ میشه از باباش کمک بگیر

اشکال نداره ۳۷ تب حساب نمیشه میتونی ساعت کوک کنی نیم ساعت دیگه پاشی اگ تب نداشت باز یه ساعت بخابی ام ...

اره الان میگم میخوابم ها ولی هی استرس دارم ناخوداگاه از خواب بیدار میشم انگار خواب و بیدارم

اون دیجیتالی ها که زیر بغل میزاریم و باید عددشو به اضافه ی ۶ دهم بکنی پس یعنی الان تب پسرت ۳۷/۸ تبش ...

واقعا باید بهش اضافه کنیم؟🤔

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤
2706