2737
2739
عنوان

خسته شدم از بس گفتن لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 77 پست

من قدم 164وزنم 57دوس دارم 67بشم الان بدنم خوبه پره نسبتا ولی مخوام کامل هیکل بشم اینقد خوشم میاد خخخ

سلام عشقها خوبین واسه سلامتی وعاقبت بخیری هممون جمیعا یه صلوات بلند.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... راستی منو بیگناهم اینقد تعلیق نکنین بخدا پول ندارم خط جدید بخرم...ناموسا نکنین اینکارو  
والا اکثرا که هرکی خورده برگشته.سعی کن از راه طبیعیش چاق شی که عوارضیم نداشته باشه.صبحونه رم کامل و ...

آخه میدونی چیه چون بچه کوچیک دارم و شبا خیلی بیدار میشم صبح نمیتونم بیدارشم صبحانه بخورم به خاطر این میگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه میدونی چیه چون بچه کوچیک دارم و شبا خیلی بیدار میشم صبح نمیتونم بیدارشم صبحانه بخورم به خاطر این ...

منم مثل توام اما هر موقع که بیدار میشم صبحونه میخورم.یا نزدیک صبح که بچه بیدار شد شیرخورد خوابید یه شیر و خرما میخورن مبخوابم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
آخه میدونی چیه چون بچه کوچیک دارم و شبا خیلی بیدار میشم صبح نمیتونم بیدارشم صبحانه بخورم به خاطر این ...

دقیقا منم دوقلو دارم الان 2سال و3ماهشونه حس میکنم خیلی بیشترازاون ک میخورم دارم میسوزونم براهمین شروع کردم ب رژیم آجیل وقبل غذا یه استان عرق یونجه وبستنی واینا ولی مرتب نیس خداکنه جواب بگیرم همه میگن تخیلی اذیت میشی چون دوتا پس دوقلو وکوچیک داری ازصب تاشب بگم صدکیلومتر توخونه ام راه میرم دروغ نگفتم بخدا 

سلام عشقها خوبین واسه سلامتی وعاقبت بخیری هممون جمیعا یه صلوات بلند.. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... راستی منو بیگناهم اینقد تعلیق نکنین بخدا پول ندارم خط جدید بخرم...ناموسا نکنین اینکارو  
من قدم 164وزنم 57دوس دارم 67بشم الان بدنم خوبه پره نسبتا ولی مخوام کامل هیکل بشم اینقد خوشم میاد خخخ

وای حیفه نکن.تو خوبی

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

تازه من 26سالمه قبل بارداری 53بودم ثابت بعدش توحتملگی ب 70رسیدم الان باز 57ثابت شدم ولی خیلی تحرک دارم کالری میسوزونم ولی مخوام ب خودم برسم قرص زینک آجیل شیر و4مغز یاشیرموز خرما اینا. عطاری رفتم گف بخاطر مزاجت ک گرم وخشکه ازسی سال ب بعد ک تحرک وانرژی ات بیاد پایین چاق میشی الان 26سالم شده تازه

2740
وای حیفه نکن.تو خوبی

خوبم ولی لامصب سینه هام کوچیکه اعصابم بهم ریخته توخونواده من فقط اینجوریم تو بارداری خیلی باحال شده بود ک توش پر شیر وبزرگ خخخ الان دوباره کوچیک وشل وول😶🙄

دقیقا منم دوقلو دارم الان 2سال و3ماهشونه حس میکنم خیلی بیشترازاون ک میخورم دارم میسوزونم براهمین شرو ...

واااای دوقلو داشتن واقعا سخته من تو یکیش موندم پسر منم یسال و۵ماهشه کلی اذیت میکنه همش باید دنبالش باشم تو که دیگه دوتاست

واااای دوقلو داشتن واقعا سخته من تو یکیش موندم پسر منم یسال و۵ماهشه کلی اذیت میکنه همش باید دنبالش ب ...

آره تازه دارم ازجیش گرفتم شون یک ودو روخبرمیدن ولی دیگ همش درراه اینو ببر اونو ببر دستشویی باز خوبه همکاری میکنن شلوارشو درمیارم خودشون میرن جیش میکنن میان 

خوبم ولی لامصب سینه هام کوچیکه اعصابم بهم ریخته توخونواده من فقط اینجوریم تو بارداری خیلی باحال شده ...

خخخخخ سینه های منم اولش کوچیک و جمع وجور بود ولی حالا بخاطر شیر دادن داغون شدن یکی کوچیکه یکی بزرگ😅😅

خخخخخ سینه های منم اولش کوچیک و جمع وجور بود ولی حالا بخاطر شیر دادن داغون شدن یکی کوچیکه یکی بزرگ😅 ...

😁🤭🤭🤭

خوبم ولی لامصب سینه هام کوچیکه اعصابم بهم ریخته توخونواده من فقط اینجوریم تو بارداری خیلی باحال شده ...

وای اصلا سینه داشتن نمیارزه به چاقی و شکم و چربی.دیگه نهایت تا ۶۰ جا داری

2706