2733
2734
عنوان

از شیرگرفتن کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 146 بازدید | 25 پست
اولش گفتم هزیزم یکسال و نه ماه

خوب یه ماه دیگه هم بده جا داره که

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با دختر من تقریبا هم ساله من زیر ۳ ماه به توصیه پزشک شیر شب بچمو قطع کردم. تولد ۱ سالگیش هم شیر روز چون دیگه شیر خشکی بود و شروع کرد به غذا الان ۲۲ ماهشه خیی عالی میخوره تازه هر روز قبل از غذای اصلی سوپ میخوره . عاشقه سوپه . امروز صبح بیدار شده میگه مامان صبونه سوپ میدی😅

روانشناسی کودک
دخترا راحتتر از شیر گرفته میشن ولی پسرا وابسته هستن خیلی

دخترعموم بچش دختره دوسالشه اصلامامانشوول نمیکنه من کلا بچم وابسته ب شیرنبود خودشم ترک کرد اصلاسمتم نمیاد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2740
دخترا راحتتر از شیر گرفته میشن ولی پسرا وابسته هستن خیلی

آره دقیقا

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️