2726
عنوان

از شیرگرفتن کمک

146 بازدید | 25 پست

پسرم یکسال و ۹ماهشه دارم از شیر میگیرمش ولی خیلییییی وابسته ست فعلا ۴ روزه شیر روزشو قطع کردم ولی شبا حریفش نمیشم اصلااا

خیلی خیلی وابسته ست بدون شیر خوردن خوابش نمیبره کلافه میشه سرشو میکوبه به زمین

خیلی اذیت میشه بنظرتون چیکارکنم هرراهی رو امتحان کردم نمیخوابه ک نمیخوابه

مثلا

توی کالسکه گذاشتمش نخوابید

روی تاب ظهرا میخوابه ولی شبا نمیخوابه شبا فقط شیر میخواد

روی پا هم اصلا به هیچ عنوان نمیخوابه

انقدر گریه میکنه که انگار میخواد از حال بره

وقتی هم که خوابش میگیره مقاومت میکنه

خودم نظرم اینه که یک ماه دیگه شبا بهش شیر بدم

نظر شما چیه؟

بعدش خب چجوری بخوابونمش به هیچ صراطی مستقیم نیست😭

توروخدا اگه راهی دارین بدین

خیلی دلم واسش میسوزه خیلی گناه داره🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب جای شیرمادر شبا صبح ظهر شیرتوشیشه بهش بده من دخترم ۱۶ماهشه خودش شیرموول کرد امروز هرچی دراوردم گفتم جی جی تف کرد فرارکرد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
۹ماهشه میخوای از شیر بگیریش 🧐

یک سالو نه ماه 

میشه ۲۱ ماه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

دختر منم شبا باشیر میخوابید فقط،یه گیاهی از عطاریا گرفتم اسمش صبرزرد بود بد بو و تلخ هستش،با آب گرم یکم مخلوط میکنی و میزنی ب می می،دختر من بوشو یکم فهمید رفت عقب نخورد،شب یکم زبون زد دید تلخه گفتم اخ شده دیگه نخورد،اما ازون شب تا یه ماه روی پای شوهرم میخوابید،از شوهرت کمک بگیر حتما،حمام هم نبرش خودت تا کلا از سرش بیوفته،به انار سوره یس رو بخون بده بخوره خیلی راحت از شیر گرفته میشه

🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷
2706