2737
2739
عنوان

کی پوشک پارچه ای استفاده میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3540 بازدید | 223 پست
شوهرای ما هم نخواستن اب تو دل ما تکون بخوره. خانوم هایی هم خواستن پوشک پارچه ای ببندن به خواست خودشو ...

هزارتا لایک داری

جمع بندیت عالیه

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
دخترا دخترا با هم دوست باشین. من نمیفهمم این چه اخلاق بدیه ما داریم به جای تبادل نظر فقط اصراااار د ...

شما خودتون با خودتون چند چند اید؟ 😅 یه بار دیگه کامنتای خودتون رو بخونید ببینید که لازم نیست اینا رو به بقیه بگید. خودتون در اولویت اید. من در جواب یه کاربر که گفته بود پوشک سرطان زاست گفتم خیر و اگه رفرنسی دارند که پوشک سرطانزاست معرفی کنند! صحبت سایر موارد مقایسه پوشک و کهنه نبوده. بحث این بوده که ایا رفرنس معتبری هست که بگه پوشک سرطانزا هست یا نه! ایشون که به سایت غنی بیتوته! ریفر دادن. بعد شما اومدیدم دو تا سایت دیگه گذاشتید در مورد مقایسه پوشک و کهنه و یکی هم راجع به تولید کننده های پوشک و اینکه چه موادی توش استفاده شده، تولید کننده های مختلف ذکر میکنن که ماده تاکسیک استفاده نشده یا نه. بعد هم یا لحن بسیار دوستانه!!! ای منو مورد عنایت قرار دادید که در این حد هستم که اصلا این مقالات رو بفهمم یا نه . پیدا کنید ادم خود درگیر را!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خودتون با خودتون چند چند اید؟ 😅 یه بار دیگه کامنتای خودتون رو بخونید ببینید که لازم نیست اینا ر ...

نه نه فاطی کردی خواهر من. اون یکی دیگه بود. من اونی هستم که گفتم در مورد سرطانزا بودن نظری نمیدم ولی انقدری هم که شما میگی بد نیست و در دنیا رواج داره و بعد در جواب شما که گفتی توی دنیا رایج نیست، اون مقاله ی وب ام دی رو گذاشتم.

دقت نمیکنیا.

دخترا دخترا با هم دوست باشین. من نمیفهمم این چه اخلاق بدیه ما داریم به جای تبادل نظر فقط اصراااار د ...

در ضمن خارج نشین بودن چیز قابل افتخاری نیست که ادعا بخواد. صرفا محل زندگیه. یکی از کاربرا گفتند تو کشورهای دیگه اینجوره و.. من گفتم والا من تو همون‌کشورهای دیگه ام! یه همچین چیزی ندیدم! بحث خارج نشینی و داخل نشینی نبوده!

2728
در ضمن خارج نشین بودن چیز قابل افتخاری نیست که ادعا بخواد. صرفا محل زندگیه. یکی از کاربرا گفتند تو ک ...

ای بابا چقدر شما ناراحتی امشب. منظور من از خارج نشینی مفتخر بودن و باکلاس بودن نیست. منظورم تجربه ی زندگی در جامعه ی آزادتر و دموکرات تر از ایرانه. که نظرات رو راحت تر میپذیرن و بیان میکنن.

به هر حال بحث خوبی بود من خودم به اطلاعاتم اضافه شد. 

نه نه فاطی کردی خواهر من. اون یکی دیگه بود. من اونی هستم که گفتم در مورد سرطانزا بودن نظری نمیدم ولی ...

یه بخشیش رو قاطی کردم اما نه همش رو!😅 من صحبتم مقایسه نبود گفتم رواج نداره! ادمای خیلی کمی اند که از کهنه استفاده کنند اینجا! هستند به خاطر محیط زیست و اینا اما خیلی کم اند. هنوز هم میگم! رفرنس های شما کدومش گفته بود از نظر اماری کهنه رواج زیادی داره؟!

2738
یه بخشیش رو قاطی کردم اما نه همش رو!😅 من صحبتم مقایسه نبود گفتم رواج نداره! ادمای خیلی کمی اند که ا ...

نه چنین رفرنسی ندارم. اگرم از منظورم اینطور برداشت کردی که کهنه بیشتر رواج داره، ایراد از جمله ی من بوده. همونطور که در ایران هم رواج نداره.

منظورم این بود که استفاده از این محصولات باب شده، رواج "پیدا" کرده. بهش توجه میشه. نه اینکه رایجتره. 

آخه شما گفته بودی اگه کهنه خوبه اینهمه کشورای دیگه چرا استفاده نمیکنن، بنده عرض کردم چرا، میکنن، رواج داره. 

مثل استفاده از کاپ قاعدگی که باب شده ولی هنوز افراد کمی هستن که استفاده کنن. 

همین.

2706