2733
2734
نه عزیزم خامه رو تو میکسر میریزی پف میکنه خودش نیاز به چیزی نداره

لامصب بگو اره تا دیگه نخورم😁😁😁😁

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ۹۸ بودم  تیرویید  کم کار هم  داشتم  تو هفت ماه  شدم  ۷۲  حالا& ...

توروخدا بگو چه کردی؟منم کم کاری تیرویید دارم وفکر میکنم هرچی رژیم بگیرم لاغر نمیشم...زیر نظر دکتر بودی.؟ورزش چی؟دارو خوردی؟

تو بیا فک کن همونجوری درست میکنن 😂😂

اخه مایع ظرفشوییم به این خوشمزگی مگه داریم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
آی گفتی😂😂😂😂 خواهرم ۲ برابر من میخوره وزنش تکون نمیخوره من از صبح تا غروب سرپا هستم و انگار نه ...

من آبم میخورم چاق میشم 

مستقیم میره تو پایین تنه😂 و بازو مثل بازو های بانو هایده 😂😂

🤣🤣🤣🤣 نه تو هر چیزی دست ببرن تو خامه نمیشه چون سریع بریده میشه

از چی تولید میشه؟

راستی من همزن بخوام بخرم چی بخرم بهتره هفته ای یکی دوتا کیک درست میکنم

من آبم میخورم چاق میشم  مستقیم میره تو پایین تنه😂 و بازو مثل بازو های بانو هایده 😂😂

لابد بخوای لاغرم کنی اول صورت

رژیم کتو چه جوری سخته؟ میشه یکم توضیح بدید؟ 

زیاد سخت  نیست  نون و برنج  و غلات  و حبوبات  و میوه  ها  نباید بخوری  

بیشتر  گوشت  و مرغ و ماهی  و سبزیجات  و روغن های  سالم  که  اساس  کتوژنیکه  

اصلا  کم  خوری هم  نداره   میگن  تا حد سیری  از مجاز ها بخورین  هرچی هم  غذا  چرب تر  کاهش وزن  بیشتر 

《نيست  در  ديده  ما  منزلتي  دنيا  را     *          ما   نبينيم   کسي  را  که  نبيند   ما  را  》(صائب)🥀🥀🥀
خوب شما قدتون بلند من قدم کوتاه 😢

ولی خیلی دوست دارم ۵۸ اینا بشم

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍