2733
2739

مهمون داشتم یکیش رفت یکیش مونداینجاخوابیدن باشوهرم پایین خوابیدن منم ازتنهای بدم میاددوست دارم دستش الان پیش من بود🙁

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
مهمون داشتم یکیش رفت یکیش مونداینجاخوابیدن باشوهرم پایین خوابیدن منم ازتنهای بدم میاددوست دارم دستش ...

ای جووونم منم وقتی شوهرم دستش زیر سرمه و بغلم میکنه خوابم میبره

مشاور تحصیل هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جووونم منم وقتی شوهرم دستش زیر سرمه و بغلم میکنه خوابم میبره

منم عادت کردم دستش زیرسرم باشه یابگیرمش بدون اون بدخواب میشم ولی دوست ندارم بغلم کنه نفسم میگیره

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
چندسالته متاهل یا مجرد دغدغه ات چیه

۲۴....دغدغم اینه که به عشقم برسم....مامانش مخالفه...البته الان به خاطر مخالفت مامانش دست نگه نداشتیمااا ولی خب استرس دارم

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
2731