2733
2739
وایساده بودم بچه داداش کثافتم‌برکرده خونه روانی  الان برگشت دیگه میخابم

چه محبتی😑

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂مطمینی برا اینه

شما چطور فکر میکنی 🤔

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
2731
جنسیت رو ی بار دیگ تایپ کنم

ببخشید نگاه نکردم اسم و 

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   

یه همکار روانی دارم

که از کاه کوه میسازه

امروز انقدر به من گیر داد تا آخر گریمو درآورد

اعصابم خورده ازش

نمیدونم چیکار کنم از دستش

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
2738
منم بگم براتون از لج شوهرم بیدارم/:

شما دوبار ریپلای کردی منو بعد پاک کردی

نترس حرفتو بزن😁

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         
شما چطور فکر میکنی 🤔

فکر خاصی نداشتم خواستم مطمین شم

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

پسرم که سه سالشه نمیخوابه من خوابم میادو باردارم  اگه خواب بمونم میترسم بپره رو شکمم زحمتام به بادبده , اخه یجا بند نمیشه یهو میاد میپره بغلم بخاطرهمونم همش خیال میکنم زایمان زودرس انجام میدم تا الانم صد بار پریده روم 

2706