2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من دارم

اسم شوهرت محمده

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2728

چون که یکساعته رو سر شوهرمم نه میاد سرجاش میخوابه نه همونجا که میخوابه پتو میکشه روش به بدبختی بیدارش میکنم میشینه نگام میکنه میگه الان بازمیخوابه.منم همونجوری گذاشتمش اومدم خودم بخوابم حالا سرما بخوره غرشو من باید بشنوم.اعصابم بهم ریخته هزارتا فکر وخیال دیگه م هست

بی عشق جهان یک چرخش بی معنی ست💑
2738

عادت دارم 

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن

دغدغه رو معنیشو نمیدونم

منتظرم ساعت دو شه,نت نامحدودم بیاد

حملهههههههه کنم اینستا

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
وایسادم تاپیک سیاسی بزنن نی نی یارو خبر کنم

خخخخخ وای فضول خانم

در عالم بی وفا کسی خرم نیست   شادی و نشاط در بنی ادم نیست  آن کس که در این زمانه اورا غم نیست   یا ادم نیست  یا از این عالم نیست      خواهرای خوشکل التماس دعا   
2706