2737
2739
اره ولی ترسم ازینه بعد زایمان بهش وابسته نشم🥺🥺🥺

نه نگران نباش زایمان کنی خوب میشی منم انسولین میزدم ولی نباید بزاری چاق شی ببین کلا بدنمون مستعد بیماری قند هم هست که تو بارداری خودش رو نشون میده باید کلا در آینده هم مراعات کرد وگرنه خب نیاز به متفورمین یا همین انسولین میشه.ما تو ارثمون داریم حالا شمارو نمی‌دونم ولی تو بارداری بی نگرانی قندت رو کنترل کن هیچ مشکلی نیست بالا بودن قند که ضرر داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نگران نباش زایمان کنی خوب میشی منم انسولین میزدم ولی نباید بزاری چاق شی ببین کلا بدنمون مستعد بیم ...

اره عزیزم منم مادرم داشت 

دقیقا دو ماه قبل بارداریم برای چکاپ و آمادگی قبل بارداری که رفتم دکتر دیدم تو آزمایش FBS  بالاس. تا اون موقع هرگز مشکلی نداشتم حتی چکاپامم همش خوب بود . بعد دکتر گف تا قندت نیاد پایین نمیشه باردار شی، و شروع کرد تجویز انسولین . دیگه من از دوماه قبل بارداریم دارم میزنم. فقط امیدوارم بعد زایمانم انسولین قطع شه و بتونم با رژیم و مراعات کنترلش کنم