2737
2739
عنوان

دعوای من با همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1159 بازدید | 39 پست
فکر کن هر کی میبینه میگه خاک تو سر بی فرهنگش کنن اینقد طلا میندازه یه دندون درست وحسابی نداره نمیدون ...

دقیقا میگه طلا میگم اجازه دارم بفروشمشون ایا از دور زندگیمون قشنگه 

خدایا شکرت............. دختری ام که عاشق رنگ ابی ام و تا به الان مشکلات و حال خوب زیادی داشتم گاهی تو اوج خوشحالی یاد غم انگیز ترین اتفاقات زندگیم  لحظه ای لبخند از لبم میره اما میگم گذشته ها گذشته...افسردگی گرفتم تو سن کم به همه جا و همه چیز چنگ میزدم تا حالم خوب شه میخام بشم همون دختری که همش میخندید تا سرش میرفت روی بالشت خوابش میبرد همون دختری شاد بود و هیچکس جزء خودم نمیتونه کمکم کنه من میتونم افسردگی مو درمان کنم همینطور که اون ادمایی که باعثش شدن و بهشون لبخند میزنم من میتونم مطمءنم...... من دختری ام که عاشق گل ام زمانی بود یه عامه گل داشتم اما حالم اونقدر بد بود که خشک شدن هر کدومشونو دیدم اخم به ابرو نیاوردم اما الان عاشق گلامم با هر جونه زدنشون دنیا مال من میشه  چه خوبه ببینی جز خودت یه موجود زنده ی دیگه ای ام تو خونه ته و میخام از همه ی گل های دنیا داشتم باشم باهاشون عشق میکنم..... خوب من خیانت دیدم از کسی که عاشقش بودم اما بخشیدم ولیکن سخت.. اما هر بار که یادم میاد قلبم اتیش میگیره اما من میتونم فراموش کنم مطمءنم چون میگه عاشقمه چون میگه بدون من نمیتونه من مطمءنم فراموش میکنم😢 و دیگه چی بگم همین ها مطمءنم کسی نمیخونه چون طولانی هس اما اگه خوندین یادتون باشه زندگی قشنگه خودت خودتو دوست داشته باش و از هر انچه داری خدات و شکر کن...... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان میدونم چی میگی عزیزم ولی حرف دلتو بهش بزن ببین شوهرت از این رو به اون رو میشه حتما امتحان کن ...

تو مهربونی هاش ادم خوبیه اما عصبی میشه نگم برات بعدش میگه خودت مجبورم کردی بزنمت اما در کل ادم پیچیده ای هس کاش اصلا به روش نمیوردم که کمتر خریده طلا 

خدایا شکرت............. دختری ام که عاشق رنگ ابی ام و تا به الان مشکلات و حال خوب زیادی داشتم گاهی تو اوج خوشحالی یاد غم انگیز ترین اتفاقات زندگیم  لحظه ای لبخند از لبم میره اما میگم گذشته ها گذشته...افسردگی گرفتم تو سن کم به همه جا و همه چیز چنگ میزدم تا حالم خوب شه میخام بشم همون دختری که همش میخندید تا سرش میرفت روی بالشت خوابش میبرد همون دختری شاد بود و هیچکس جزء خودم نمیتونه کمکم کنه من میتونم افسردگی مو درمان کنم همینطور که اون ادمایی که باعثش شدن و بهشون لبخند میزنم من میتونم مطمءنم...... من دختری ام که عاشق گل ام زمانی بود یه عامه گل داشتم اما حالم اونقدر بد بود که خشک شدن هر کدومشونو دیدم اخم به ابرو نیاوردم اما الان عاشق گلامم با هر جونه زدنشون دنیا مال من میشه  چه خوبه ببینی جز خودت یه موجود زنده ی دیگه ای ام تو خونه ته و میخام از همه ی گل های دنیا داشتم باشم باهاشون عشق میکنم..... خوب من خیانت دیدم از کسی که عاشقش بودم اما بخشیدم ولیکن سخت.. اما هر بار که یادم میاد قلبم اتیش میگیره اما من میتونم فراموش کنم مطمءنم چون میگه عاشقمه چون میگه بدون من نمیتونه من مطمءنم فراموش میکنم😢 و دیگه چی بگم همین ها مطمءنم کسی نمیخونه چون طولانی هس اما اگه خوندین یادتون باشه زندگی قشنگه خودت خودتو دوست داشته باش و از هر انچه داری خدات و شکر کن...... 
تو مهربونی هاش ادم خوبیه اما عصبی میشه نگم برات بعدش میگه خودت مجبورم کردی بزنمت اما در کل ادم پیچید ...

ببین همسر منم دقیقا همینطوریه خیلی مهربون و دلسوزه همه کار هم برام میکنه ولی اگه باهاش لج کنم با عصبانیش کنم کلا میشه یه آدم دیگه .تو هم از این به بعد حواست باشه عصبیش نکنی فقط بازبون هرکاری بخوای برات انجام میده

2728
شوهر منم خسیسه نسبت به بعضی چیزا مثل درست کردن دندون فکر کن خودشم پزشکه ها ولی ۲طرف فکم خالی شده خود ...

چشونه اینا.

شوهر نامرد منم خیر سرش دکتره. از خسیس هم اونورتره. گداست.

ماهی ۳۰ میلیون لااقل درآمدشه، ولی ۳ میلیون برامون خرج میکنه. اونم با داد و فحش و... که تو پر خرجی!!!!

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
چی بگم کلافه ام هر چی باشه نباید منو بزنه نمیدونم چرا اینقدر دوری میوفته بینمون دلم میخاد برم بگم دی ...

چرانمیتونی راحت حرفتوبزن شوهرته اگه آروم بشینی حرفاتوبهش بزنی میبینی چقدخوشحال میشه

تو مهربونی هاش ادم خوبیه اما عصبی میشه نگم برات بعدش میگه خودت مجبورم کردی بزنمت اما در کل ادم پیچید ...

نگو این حرفو.

اونم با این رفتارش همینو میخواد.که تو یاد بگیری خفه بشی.

این راحش نیست.

باهوش باش و سیاست یادبگیر.اجازه نده دست روت بلند کنه‌میدونم سخته و من جای تو نیستم اما هرطور شده بااااید براش راه حل پیدا کنی‌

چشونه اینا. شوهر نامرد منم خیر سرش دکتره. از خسیس هم اونورتره. گداست. ماهی ۳۰ میلیون لااقل درآمدشه ...

تو رو خدا راس میگی؟من فکر میکردم فقط شوهر من اینجوریه،به خدا خسیس بازیاش مسخره اس فکر کن برم پیش دکتر متخصص دعوا میکنه باهام که نیاز نبود بری خودش عمومیه، برا دخترو پسرم چیزی بخرم قایمکی میخرم یا برا این که دعوا نشه میگم مامانم خرید وضع خونمونم نگم به خدا یه تلوزیونم نداریم یه ساله خراب شده نمیخره😔😔😔شوهرت متخصص چیه؟

2738
تو رو خدا راس میگی؟من فکر میکردم فقط شوهر من اینجوریه،به خدا خسیس بازیاش مسخره اس فکر کن برم پیش دکت ...

اینم عمومیه خیر سرش😂

چه خوب شد پیدات کردم. امشب منم خیالم راحت شد که یکی همدردمه.

نگو این حرفو. اونم با این رفتارش همینو میخواد.که تو یاد بگیری خفه بشی. این راحش نیست. باهوش باش و ...

اره راست میگی فقط دلم برا بچه ام میسوزه همین 

اره راست میگی فقط دلم برا بچه ام میسوزه همین 

اون بچه مادر ضعیف که حتی نمیتونه مواظب خودش باشه نمیخواد.

چطور میخواد بچه پرورش بدی پس؟؟؟فعلا دلت برای خودت بسوزه تا بتونی خودتو جمع و ور کنی.مشکل خودت و شوهرت حل بشه مشکل بچتم حل میشه.

اون بچه مادر ضعیف که حتی نمیتونه مواظب خودش باشه نمیخواد. چطور میخواد بچه پرورش بدی پس؟؟؟فعلا دلت ب ...

دلم میخاد برم شوهرمو تو خاب خفه کنم 

اینم عمومیه خیر سرش😂 چه خوب شد پیدات کردم. امشب منم خیالم راحت شد که یکی همدردمه.

🤣🤣🤣🤣واللا عمرم رفت من بدبخت خودم تا لیسانس خوندم موندم که این بخونه بچه مو خودم تنهایی بزرگ کردم شما هم ببخش لامصب هم اخلاقش گوهه هم خسیسه هم بددهنه به خدا گرفتار شدم نه راه پس دارم نه راه پیش

🤣🤣🤣🤣واللا عمرم رفت من بدبخت خودم تا لیسانس خوندم موندم که این بخونه بچه مو خودم تنهایی بزرگ کردم ...

نکنه هووی منی شما😳😳😳

از کرامات همسرم نگم، که خودت تاپیک هام رو بخونی، متوجه میشی.

2706