2737
2734

با شوهرم حرف بزنم.امروز نشد

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

لاغری😂

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

۹ کیلو دارم خوبه پتو شوهرم هست ولی باهاش پتو نمیشورم

اگه اختلاف قیمتشان کنه ۹ بخر اگر نه ۷ خوبه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738
۹ کیلو دارم خوبه پتو شوهرم هست ولی باهاش پتو نمیشورم اگه اختلاف قیمتشان کنه ۹ بخر اگر نه ۷ خوبه

شوهرم میخواد بخره میگه هر چی تو بگی، منم موندم😑

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
😅 شبیه دکترای بی اعصاب 🤣

نه مثه این قاضیا که با بی حوصلگی حکم صادر می کنن بعد می گن بعدی😁می خواستم ایموجی چکش دادگاه هم بفرستم، پیدا نکردم😂

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
مشکل چشم بچم😔اگه دلتون خواست براش صلوات بفرستید

چیه مشکلش عزیزم؟ انشاا... خوب میشه👐

نه مثه این قاضیا که با بی حوصلگی حکم صادر می کنن بعد می گن بعدی😁می خواستم ایموجی چکش دادگاه هم بفرس ...

عزیزم. در کل با جذبه بودی😊

2706